НОВОСТИ ДНЯ: "Наші пращури Москву палили": Буданов про звільнення територій України та "підміну реальності" окупантами  Мистецтво війни 21-го століття. Як Україна ламає шаблони та змінює правила на полі бою  Інжирна мостарда або "муштарда": рецепт незвичної італійської страви від Андрія Величка  Справжня загадка: вчені виявили планету, схожу на Землю  Зеленський анонсував звільнення Бахмута і ще двох міст   Після закінчення війни: уряд відклав створення реєстру олігархів  Лечо: рецепт смачної осінньої страви від Андрія Величкавсе новости дня
Фото и Видео
Фоторепортажи
07.06.2023   Херсонська обл., Україна   Associated Press, ДСНС, Reuters, Міністерство оборони України, Суспільне, Громадське, Liberov

Херсонщина: евакуація

На Херсонщині другу добу триває евакуація людей з підтоплених через підрив росіянами Каховської дамби районів. Волонтери, військові та рятувальники на човнах та спецмашинах добираються до Корабельного району у Херсоні, який постраждав найбільше. З району Острів та прилеглих вулиць вивозять не тільки жителів, а і їхніх тварин. Місцеві телефонують рятувальникам та вказують адреси, звідки їх потрібно забрати. Вода настільки висока, що самостійно вибратись з району вже неможливо.
"Російські терористи вкотре довели, що вони є загрозою для всього живого. Абсолютно свідоме знищення одного з найбільших водосховищ України. Щонайменше 100 тисяч людей жили в цих районах до російського вторгнення. Принаймні десятки тисяч досі там. Сотні тисяч людей залишилися без нормального доступу до питної води. Наші служби, усі, хто може дати людям порятунок, уже залучені. Але ми можемо допомогти тільки на підконтрольній Україні території. На окупованій Росією частині окупанти навіть не намагаються допомогти людям.
Це ще раз демонструє, із яким цинізмом Росія ставиться до людей, чию землю захопила, і що насправді Росія несе Європі та світу", — Президент України Володимир Зеленський.
ДСНС: "Станом на 15:00 з підтоплених територій евакуйовано 1 752 людей, з яких 103 — діти. Врятовано 201 особу (з них 13 дітей). Надано психологічну допомогу 111 громадянам. Розгорнуто роботу 9 евакуаційних пунктів.
За попередніми даними, всього підтоплено 20 населених пунктів та 2 612 будинків на правому березі р. Дніпро.
До ліквідації наслідків залучено майже 1 800 осіб та понад 300 од. техніки, з них від ДСНС — 772 рятувальники та 207 од. техніки, у тому числі 33 плавзасоби".

Фоторепортажи

все фоторепортажи
Популярные теги
город, ВСУ, политика, Киевщина, сборная Украины, терроризм, дети, Китай, война, культура, карантин, медицина, #Євромайдан, фестивали, история, уикенд, Одесса, пожары, Динамо, Зеленский, фотоконкурсы, НАТО, фотография, музыка, путешествия, футбол, самолеты, Карпаты, Россия, церковь, традиции, полиция, общество, корабли, солдат, животные, фотопроект, учения, Донбасс, праздники, митинги, природа, выставки, мир, Сергей Смоленцев, Путин, искусство, юмор, выборы, ЗСУ, архитектура, визиты, ВМС, пандемия, столкновения, пляжи, Бахмут, технологии, авиация, фотоподборки, дизайн, Львів, Порошенко, портрет, женщины, ДСНС, военная техника, Дмитрий Дятлов, пейзажи, суд, марш, обстрелы, Польша, Верховная Рада, зима, протесты, экология, коронавирус, люди, Александр Зубко, туризм, стихийные бедствия, парады, акции, Шахтер, живопись, Новый Год, показы, оккупация, автомобили, тест-драйв, США, Крым, спорт, соревнования, передовая, Киев, Майдан, Нацгвардия, мода