НОВИНИ ДНЯ: Мобілізація в Україні зміниться докорінно: чого чекати від 1 березня  У Росії з’явився стоп-лист країн для вербування на війну проти України  Найбільша знижка від 2023 року: доходи РФ від нафти тануть на очах — що буде далі  Буданов прокоментував переговори з РФ і розкрив дату наступного раунду  Потрійний страховий стаж: хто з українців може швидше вийти на пенсію  Зеленський заговорив про мир з Білоруссю: є лише одна умова  Ґаджети "вбивають" мозок дітей: науковці б’ють на сполох через покоління Zвсі новини дня
Фото і Відео
Фоторепортажі
07.06.2023   Херсонська обл., Україна   Associated Press, ДСНС, Reuters, Міністерство оборони України, Суспільне, Громадське, Liberov

Херсонщина: евакуація

На Херсонщині другу добу триває евакуація людей з підтоплених через підрив росіянами Каховської дамби районів. Волонтери, військові та рятувальники на човнах та спецмашинах добираються до Корабельного району у Херсоні, який постраждав найбільше. З району Острів та прилеглих вулиць вивозять не тільки жителів, а і їхніх тварин. Місцеві телефонують рятувальникам та вказують адреси, звідки їх потрібно забрати. Вода настільки висока, що самостійно вибратись з району вже неможливо.
"Російські терористи вкотре довели, що вони є загрозою для всього живого. Абсолютно свідоме знищення одного з найбільших водосховищ України. Щонайменше 100 тисяч людей жили в цих районах до російського вторгнення. Принаймні десятки тисяч досі там. Сотні тисяч людей залишилися без нормального доступу до питної води. Наші служби, усі, хто може дати людям порятунок, уже залучені. Але ми можемо допомогти тільки на підконтрольній Україні території. На окупованій Росією частині окупанти навіть не намагаються допомогти людям.
Це ще раз демонструє, із яким цинізмом Росія ставиться до людей, чию землю захопила, і що насправді Росія несе Європі та світу", — Президент України Володимир Зеленський.
ДСНС: "Станом на 15:00 з підтоплених територій евакуйовано 1 752 людей, з яких 103 — діти. Врятовано 201 особу (з них 13 дітей). Надано психологічну допомогу 111 громадянам. Розгорнуто роботу 9 евакуаційних пунктів.
За попередніми даними, всього підтоплено 20 населених пунктів та 2 612 будинків на правому березі р. Дніпро.
До ліквідації наслідків залучено майже 1 800 осіб та понад 300 од. техніки, з них від ДСНС — 772 рятувальники та 207 од. техніки, у тому числі 33 плавзасоби".

Фоторепортажі

всі Фоторепортажі
Популярные теги
технологии, Порошенко, война, дизайн, природа, сборная Украины, Велика Британія, мир, Шахтер, оккупация, Россия, юмор, традиции, мода, праздники, пандемия, культура, Україна, Путин, Киев, искусство, Бахмут, соревнования, уикенд, митинги, дети, учения, терроризм, Динамо, Париж, живопись, общество, Донбасс, суд, Польша, протесты, ВМС, Китай, акции, зима, Нацгвардия, передовая, музыка, обстрелы, город, медицина, фотография, портрет, карантин, Майдан, женщины, животные, Одесса, солдат, Львів, пейзажи, корабли, архитектура, полиция, фотопроект, авиация, Сергей Смоленцев, Александр Зубко, Київ, Верховная Рада, джаз, пляжи, ЗСУ, ДСНС, фотоконкурсы, выборы, США, столкновения, Новый Год, автомобили, ВСУ, туризм, выставки, #Євромайдан, Крым, история, фотоподборки, самолеты, церковь, Зеленский, НАТО, стихийные бедствия, коронавирус, марш, футбол, спорт, люди, Киевщина, пожары, фестивали, политика, военная техника, Війна, путешествия, Дмитрий Дятлов