НОВИНИ ДНЯ: Найпопулярніші імена в Україні 2025 року: як назвати дитину  Як приготувати смачну кутю на Різдво: з якої крупи, як замочувати та варити  В Україні різко здешевшав популярний овоч: подробиці  "Сапсан", "Вільха", "Марта" і "Барвінок-К": у ЗСУ розповіли про нову зброю у війську  Богдана" має кілька переваг: у РВіА розкрили особливості української артилерії  Україна вийшла із рейтингу "обмеженого дефолту". Що цьому сприяло?  За яких умов Росія погодиться на мир в Україні: експосол Британії поясниввсі новини дня
Фото і Відео
Фоторепортажі
07.06.2023   Херсонська обл., Україна   Associated Press, ДСНС, Reuters, Міністерство оборони України, Суспільне, Громадське, Liberov

Херсонщина: евакуація

На Херсонщині другу добу триває евакуація людей з підтоплених через підрив росіянами Каховської дамби районів. Волонтери, військові та рятувальники на човнах та спецмашинах добираються до Корабельного району у Херсоні, який постраждав найбільше. З району Острів та прилеглих вулиць вивозять не тільки жителів, а і їхніх тварин. Місцеві телефонують рятувальникам та вказують адреси, звідки їх потрібно забрати. Вода настільки висока, що самостійно вибратись з району вже неможливо.
"Російські терористи вкотре довели, що вони є загрозою для всього живого. Абсолютно свідоме знищення одного з найбільших водосховищ України. Щонайменше 100 тисяч людей жили в цих районах до російського вторгнення. Принаймні десятки тисяч досі там. Сотні тисяч людей залишилися без нормального доступу до питної води. Наші служби, усі, хто може дати людям порятунок, уже залучені. Але ми можемо допомогти тільки на підконтрольній Україні території. На окупованій Росією частині окупанти навіть не намагаються допомогти людям.
Це ще раз демонструє, із яким цинізмом Росія ставиться до людей, чию землю захопила, і що насправді Росія несе Європі та світу", — Президент України Володимир Зеленський.
ДСНС: "Станом на 15:00 з підтоплених територій евакуйовано 1 752 людей, з яких 103 — діти. Врятовано 201 особу (з них 13 дітей). Надано психологічну допомогу 111 громадянам. Розгорнуто роботу 9 евакуаційних пунктів.
За попередніми даними, всього підтоплено 20 населених пунктів та 2 612 будинків на правому березі р. Дніпро.
До ліквідації наслідків залучено майже 1 800 осіб та понад 300 од. техніки, з них від ДСНС — 772 рятувальники та 207 од. техніки, у тому числі 33 плавзасоби".

Фоторепортажі

всі Фоторепортажі
Популярные теги
люди, Дмитрий Дятлов, живопись, Динамо, общество, коронавирус, протесты, юмор, Киев, Киевщина, Шахтер, самолеты, Крым, Путин, архитектура, путешествия, терроризм, военная техника, Одесса, столкновения, Зеленский, Бахмут, Новый Год, Україна, карантин, солдат, праздники, Порошенко, Китай, Сергей Смоленцев, Донбасс, Нацгвардия, дизайн, Верховная Рада, мир, фотография, спорт, традиции, церковь, ДСНС, Польша, история, Львів, оккупация, город, ВСУ, портрет, пейзажи, искусство, политика, война, автомобили, джаз, сборная Украины, зима, обстрелы, музыка, фестивали, фотоконкурсы, НАТО, Майдан, мода, фотопроект, ЗСУ, фотоподборки, Париж, Карпаты, пожары, пляжи, корабли, дети, ВМС, медицина, учения, Россия, Київ, выставки, суд, уикенд, животные, культура, передовая, женщины, футбол, Александр Зубко, выборы, пандемия, марш, соревнования, авиация, акции, туризм, #Євромайдан, природа, митинги, стихийные бедствия, полиция, Війна, технологии, США