НОВИНИ ДНЯ: Україна буде заохочувати 800-тисячну армію високими зарплатами, - Зеленський  Які пільги мають ветерани війни, а які — УБД: хто отримує більше  Трамп чітко сказав Путіну, що він не мав права нападати на Україну, - Венс  США надаватимуть Україні наступальну зброю, поки не настане мир, - Вітакер  Від України до Індії: Трамп оголосив себе рятівником світу від ядерних війн  Ракети "Фламінго" уразили полігон, звідки Росія запускає "Орєшнік"  Потепління буде недовго: якою буде погода в Києві та коли повернуться морозивсі новини дня
Фото і Відео
Фоторепортажі
07.06.2023   Херсонська обл., Україна   Associated Press, ДСНС, Reuters, Міністерство оборони України, Суспільне, Громадське, Liberov

Херсонщина: евакуація

На Херсонщині другу добу триває евакуація людей з підтоплених через підрив росіянами Каховської дамби районів. Волонтери, військові та рятувальники на човнах та спецмашинах добираються до Корабельного району у Херсоні, який постраждав найбільше. З району Острів та прилеглих вулиць вивозять не тільки жителів, а і їхніх тварин. Місцеві телефонують рятувальникам та вказують адреси, звідки їх потрібно забрати. Вода настільки висока, що самостійно вибратись з району вже неможливо.
"Російські терористи вкотре довели, що вони є загрозою для всього живого. Абсолютно свідоме знищення одного з найбільших водосховищ України. Щонайменше 100 тисяч людей жили в цих районах до російського вторгнення. Принаймні десятки тисяч досі там. Сотні тисяч людей залишилися без нормального доступу до питної води. Наші служби, усі, хто може дати людям порятунок, уже залучені. Але ми можемо допомогти тільки на підконтрольній Україні території. На окупованій Росією частині окупанти навіть не намагаються допомогти людям.
Це ще раз демонструє, із яким цинізмом Росія ставиться до людей, чию землю захопила, і що насправді Росія несе Європі та світу", — Президент України Володимир Зеленський.
ДСНС: "Станом на 15:00 з підтоплених територій евакуйовано 1 752 людей, з яких 103 — діти. Врятовано 201 особу (з них 13 дітей). Надано психологічну допомогу 111 громадянам. Розгорнуто роботу 9 евакуаційних пунктів.
За попередніми даними, всього підтоплено 20 населених пунктів та 2 612 будинків на правому березі р. Дніпро.
До ліквідації наслідків залучено майже 1 800 осіб та понад 300 од. техніки, з них від ДСНС — 772 рятувальники та 207 од. техніки, у тому числі 33 плавзасоби".

Фоторепортажі

всі Фоторепортажі
Популярные теги
уикенд, ВСУ, оккупация, Порошенко, Майдан, коронавирус, пейзажи, Бахмут, Україна, карантин, спорт, дизайн, Карпаты, пляжи, зима, Львів, автомобили, Дмитрий Дятлов, США, искусство, люди, Польша, выборы, фотография, Війна, пандемия, пожары, фестивали, сборная Украины, технологии, Динамо, Путин, политика, передовая, ЗСУ, путешествия, акции, столкновения, музыка, архитектура, Париж, Сергей Смоленцев, туризм, животные, Донбасс, Китай, Велика Британія, корабли, город, военная техника, общество, портрет, выставки, митинги, праздники, юмор, фотоконкурсы, Киев, Россия, соревнования, стихийные бедствия, Александр Зубко, Зеленский, дети, фотоподборки, медицина, самолеты, джаз, Одесса, женщины, солдат, Новый Год, ВМС, история, традиции, церковь, природа, марш, война, терроризм, ДСНС, #Євромайдан, Шахтер, Киевщина, НАТО, учения, суд, Київ, полиция, Верховная Рада, мир, футбол, живопись, протесты, Нацгвардия, мода, культура, обстрелы, авиация, фотопроект