НОВИНИ ДНЯ: Найважливіша повня у кар’єрі: астропрогноз на "Оленячий Місяць" наприкінці червня  Удари по Москві почали впливати на оточення Путіна — CBC  Головна проблема авторинку України: як працює індустрія скручених пробігів у 2026 році  Росіяни заборгували банкам рекордні 45 трильйонів рублів, - СЗРУ  Не висадка десанту: експерт назвав найкращий спосіб звільнення Криму  Україна "розчищає шлях" для удару по Кримському мосту — британська розвідка  Україна у червні здійснила рекордну кількість атак на оборонні заводи РФ, - ЗМІвсі новини дня
Фото і Відео
Фоторепортажі
07.06.2023   Херсонська обл., Україна   Associated Press, ДСНС, Reuters, Міністерство оборони України, Суспільне, Громадське, Liberov

Херсонщина: евакуація

На Херсонщині другу добу триває евакуація людей з підтоплених через підрив росіянами Каховської дамби районів. Волонтери, військові та рятувальники на човнах та спецмашинах добираються до Корабельного району у Херсоні, який постраждав найбільше. З району Острів та прилеглих вулиць вивозять не тільки жителів, а і їхніх тварин. Місцеві телефонують рятувальникам та вказують адреси, звідки їх потрібно забрати. Вода настільки висока, що самостійно вибратись з району вже неможливо.
"Російські терористи вкотре довели, що вони є загрозою для всього живого. Абсолютно свідоме знищення одного з найбільших водосховищ України. Щонайменше 100 тисяч людей жили в цих районах до російського вторгнення. Принаймні десятки тисяч досі там. Сотні тисяч людей залишилися без нормального доступу до питної води. Наші служби, усі, хто може дати людям порятунок, уже залучені. Але ми можемо допомогти тільки на підконтрольній Україні території. На окупованій Росією частині окупанти навіть не намагаються допомогти людям.
Це ще раз демонструє, із яким цинізмом Росія ставиться до людей, чию землю захопила, і що насправді Росія несе Європі та світу", — Президент України Володимир Зеленський.
ДСНС: "Станом на 15:00 з підтоплених територій евакуйовано 1 752 людей, з яких 103 — діти. Врятовано 201 особу (з них 13 дітей). Надано психологічну допомогу 111 громадянам. Розгорнуто роботу 9 евакуаційних пунктів.
За попередніми даними, всього підтоплено 20 населених пунктів та 2 612 будинків на правому березі р. Дніпро.
До ліквідації наслідків залучено майже 1 800 осіб та понад 300 од. техніки, з них від ДСНС — 772 рятувальники та 207 од. техніки, у тому числі 33 плавзасоби".

Фоторепортажі

всі Фоторепортажі
Популярные теги
Майдан, Бахмут, туризм, Шахтер, Новый Год, стихийные бедствия, Китай, Зеленский, корабли, Верховная Рада, выставки, джаз, Париж, архитектура, оккупация, медицина, ВСУ, сборная Украины, Александр Зубко, столкновения, НАТО, уикенд, традиции, путешествия, пандемия, Війна, солдат, дизайн, обстрелы, Сергей Смоленцев, люди, выборы, мода, автомобили, суд, праздники, Киев, церковь, зима, животные, пляжи, терроризм, дети, политика, Київ, город, авиация, Киевщина, ЗСУ, женщины, Велика Британія, искусство, карантин, Одесса, юмор, Дмитрий Дятлов, фотоконкурсы, спорт, Львів, война, музыка, фотоподборки, Польша, Росія, общество, США, природа, самолеты, Донбасс, ВМС, соревнования, Нацгвардия, мир, технологии, Динамо, футбол, Україна, история, культура, Россия, ДСНС, военная техника, Порошенко, фестивали, митинги, пейзажи, фотопроект, Путин, акции, марш, портрет, живопись, коронавирус, протесты, полиция, пожары, учения, #Євромайдан, передовая, фотография