НОВИНИ ДНЯ: Що посадити в кінці квітня, у травні у відкритий ґрунт: що потрібно зробити до літа на городі  У неділю буде холодно, дощитиме в більшості регіонів України  Санкції США проти російської нафти: Бессент зробив нову заяву  Путін нібито готовий до переговорів із Зеленським: в РНБО викрили справжню мету Кремля  Місячний гороскоп: що можна і чого не можна робити 26 квітня  Синоптик попередила про зміну погоди 26 квітня: чого очікувати українцям  Чотири знаки Зодіаку ось-ось ухвалять доленосне рішення, яке переверне всевсі новини дня
Фото і Відео
Фоторепортажі
06.04.2016   Донбас, Україна   storinka.at

Розповідь про двох австрійських добровольців та їх побратимів, що воюють у лавах Правого Сектору.

Коли світить сонце це означає, що нічого доброго не слід очікувати. Ніколи. Ні на якій війні. І тим більше не в окопах біля Донецького аеропорту. Бо якщо українські солдати мають хороший вид на злітну смугу, то і російські терористи також мають хороший вид.
По обіді Бен та Алекс стоять біля вогнища на своїй по-спартанськи облаштованій позиції. Клейонка худо-бідно натягнута між двох дерев. Раптом поблизу вибухає граната, починається «стрєлкотня» – терористи прострілюють ліс у їхньому напрямку. Бен і Алекс зриваються, біжать на свої позиції і відкривають вогонь у відповідь. Це буденне життя на Донбасі, між життям і смертю, небезпечно, незручно і завжди в напруженні. Вночі, якщо зброя мовчить, вони чистять свої автомати, варять чай, готують їсти або сплять у своїх лежанках. Їх опорний пункт знаходиться під землею, захищеною кількома слоями деревини, землі і пластику. Холодно, сиро і зовсім не так як в маленькому селі у Форальбергу на Заході Австрії, де народився Бен – виходець з хорошої сім‘ї вищого достатку. У багнюці і холоді він здійснює свою мрію – потрапити на справжню війну, на фронт. Разом з ним також Алекс, виходець з Нижньої Австрії та три побратими з Америки: Чарлі, Ковбой та Креґ. Ця п‘ятірка воює на українській стороні проти (про)російських терористів. Добровільно. За їжу та нічліг.

З часу підписання Мінських угод перемир’я ніколи не існувало. Обстріли ідуть постійно. На початку цього року знову посилюється протистояння на двох гарячих напрямках – Донецькому та Маріупольському.

Фоторепортажі

всі Фоторепортажі
Популярные теги
стихийные бедствия, зима, соревнования, Польша, спорт, Александр Зубко, Нацгвардия, медицина, Шахтер, Майдан, природа, Китай, Велика Британія, выборы, Одесса, общество, США, марш, учения, Війна, Львів, юмор, мода, полиция, корабли, Донбасс, оккупация, праздники, терроризм, митинги, Бахмут, пейзажи, живопись, ВСУ, архитектура, портрет, Париж, пляжи, выставки, ВМС, сборная Украины, фотография, самолеты, Сергей Смоленцев, военная техника, женщины, искусство, футбол, Киевщина, путешествия, Україна, Київ, передовая, суд, пожары, ЗСУ, столкновения, Путин, #Євромайдан, фестивали, животные, политика, Новый Год, музыка, Зеленский, акции, культура, протесты, туризм, дети, фотоконкурсы, уикенд, Динамо, карантин, технологии, коронавирус, НАТО, церковь, история, мир, экология, дизайн, авиация, город, фотопроект, Дмитрий Дятлов, ДСНС, традиции, война, Порошенко, пандемия, солдат, люди, джаз, автомобили, Россия, фотоподборки, Киев, обстрелы, Верховная Рада