НОВИНИ ДНЯ: "Бульбашка революції" не спрацювала: чому зусилля РФ розхитати Україну взимку провалилися  Гороскоп на 23 лютого для всіх знаків зодіаку: хто буде з'ясовувати стосунки, а на кого чекає сюрприз від Всесвіту  Фінансовий гороскоп на тиждень: на кого зі знаків зодіаку чекає прибуток 23 лютого – 1 березня  Що зірки нам пророкують: гороскоп на 23–28 лютого 2026 року  "Країна вдів" та заморожених ембріонів: CNN про демографічну кризу в Україні  Гороскоп на 23 лютого: Тельцям - новий погляд, Козерогам - успіх  Як оформити дитині український паспорт, якщо один з батьків іноземецьвсі новини дня
Фото і Відео
Фоторепортажі
26.05.2017   Київ, Україна   bykvu.com/ Кличко - мер

Новий сучасний дитячий садочок на Осокорках

У Дарницькому районі майже 2 тисячі дітей перебувають у черзі на зарахування в дитсадки. Тому я дуже радий сьогодні відкривати новий дитсадок - гарний, сучасний, комфортний. А загалом цього року у Дарницькому районі планується створити 660 місць у дитсадках, що є найвищим показником по місту. Про це заявив мер Києва Віталій Кличко під час відкриття дитсадка-новобудови № 370 у Дарницькому районі.
"Дитсадок №370 побудований за рахунок пайової участі забудовника, який взяв на себе відповідальність облаштувати соціальні заклади в тих кварталах, які будує. Забудовникам важливо не забувати про соціальну інфраструктуру - дитсадки, парки, школи, дитячі і спортивні майданчики", - підкреслив Віталій Кличко. Дитсадок вже переданий до комунальної власності.
У закладі облаштовані спортивна і музична зали, ігротека, комп’ютерний клас і все, що потрібно дітям для гармонійного розвитку і виховання. У дитсадку будуть виховуватися 120 дітей. "Він облаштований, сучасний, світлий, з технологіями енергозбереження, відповідає всім сучасним стандартам. Впевнений, і батькам, і дітям садочок сподобається", - наголосив мер Києва.
Він відзначив, що минулого року у Києві збудували та відновили 7 дитсадків. Цього року планується відкрити 10 дитячих садків: 4 з них - новозбудовані, та 6 - реконструйовані. "Можливо, встигнемо зробити 11, - зазначив Віталій Кличко. - Але черга залишається. На сьогодні у Києві більше 10 тис дітей у черзі. І наше завдання - аби за 2-3 роки черг до дошкільних навчальних закладів столиці не було".
Загалом цього року у Дарницькому районі планується створити 660 місць в дитячих садочках, що є найбільшим показником по місту. Зокрема, на Позняках до кінця року відкриється новий дитсадок на 280 місць.

Фоторепортажі

всі Фоторепортажі
Популярные теги
Київ, технологии, общество, медицина, живопись, акции, марш, Бахмут, путешествия, пандемия, зима, Шахтер, ДСНС, НАТО, оккупация, фестивали, Париж, Одесса, Динамо, животные, карантин, история, политика, Львів, архитектура, Зеленский, Путин, Киев, женщины, культура, природа, фотопроект, ВСУ, Польша, передовая, пожары, авиация, Крым, митинги, Новый Год, фотоподборки, Верховная Рада, праздники, спорт, пейзажи, полиция, визиты, фотография, Порошенко, Україна, Киевщина, США, дети, #Євромайдан, Сергей Смоленцев, выставки, солдат, уикенд, традиции, Майдан, Війна, терроризм, фотоконкурсы, соревнования, дизайн, военная техника, суд, искусство, война, мир, сборная Украины, Россия, юмор, джаз, музыка, выборы, Донбасс, стихийные бедствия, обстрелы, ЗСУ, люди, портрет, Китай, город, Александр Зубко, корабли, Дмитрий Дятлов, автомобили, мода, ВМС, церковь, учения, столкновения, Нацгвардия, самолеты, туризм, футбол, протесты, пляжи, коронавирус