Фото и Видео
Фоторепортажи
26.05.2017   Київ, Україна   bykvu.com/ Кличко - мер

Новий сучасний дитячий садочок на Осокорках

У Дарницькому районі майже 2 тисячі дітей перебувають у черзі на зарахування в дитсадки. Тому я дуже радий сьогодні відкривати новий дитсадок - гарний, сучасний, комфортний. А загалом цього року у Дарницькому районі планується створити 660 місць у дитсадках, що є найвищим показником по місту. Про це заявив мер Києва Віталій Кличко під час відкриття дитсадка-новобудови № 370 у Дарницькому районі.
"Дитсадок №370 побудований за рахунок пайової участі забудовника, який взяв на себе відповідальність облаштувати соціальні заклади в тих кварталах, які будує. Забудовникам важливо не забувати про соціальну інфраструктуру - дитсадки, парки, школи, дитячі і спортивні майданчики", - підкреслив Віталій Кличко. Дитсадок вже переданий до комунальної власності.
У закладі облаштовані спортивна і музична зали, ігротека, комп’ютерний клас і все, що потрібно дітям для гармонійного розвитку і виховання. У дитсадку будуть виховуватися 120 дітей. "Він облаштований, сучасний, світлий, з технологіями енергозбереження, відповідає всім сучасним стандартам. Впевнений, і батькам, і дітям садочок сподобається", - наголосив мер Києва.
Він відзначив, що минулого року у Києві збудували та відновили 7 дитсадків. Цього року планується відкрити 10 дитячих садків: 4 з них - новозбудовані, та 6 - реконструйовані. "Можливо, встигнемо зробити 11, - зазначив Віталій Кличко. - Але черга залишається. На сьогодні у Києві більше 10 тис дітей у черзі. І наше завдання - аби за 2-3 роки черг до дошкільних навчальних закладів столиці не було".
Загалом цього року у Дарницькому районі планується створити 660 місць в дитячих садочках, що є найбільшим показником по місту. Зокрема, на Позняках до кінця року відкриється новий дитсадок на 280 місць.

Фоторепортажи

все фоторепортажи
Популярные теги
зима, Новый Год, футбол, досуг, спорт, Дмитрий Дятлов, Нацгвардия, пожары, Донбасс, учения, люди, юмор, медицина, животные, Россия, Верховная Рада, архитектура, музыка, пандемия, технологии, коронавирус, Сергей Смоленцев, город, культура, сборная Украины, НАТО, Одесса, Киев, полиция, церковь, депутаты, фотография, общество, политики, акции, АТО, Александр Зубко, фотоподборки, корабли, передовая, столкновения, мир, соревнования, суд, показы, солдат, протесты, выставки, праздники, Динамо, оккупация, пляжи, портрет, женщины, фотоконкурсы, Майдан, ЗСУ, искусство, фестивали, заводы, карантин, Китай, тест-драйв, автомобили, природа, путешествия, туризм, традиции, США, ВМС, парады, война, живопись, ВСУ, авиация, дети, #Євромайдан, ДСНС, фотопроект, знаменитости, пейзажи, мода, экология, самолеты, Лига Чемпионов УЕФА, политика, дизайн, стихийные бедствия, выборы, Порошенко, Львів, уикенд, история, Зеленский, Путин, марш, Карпаты, Шахтер, религия, митинги