НОВИНИ ДНЯ: Таропрогноз на 16 травня 2026 року: день несподіваних подій і важливих висновків  Як правильно поливати помідори, щоб вони не тріскалися — "правило 5 секунд"  Один знак отримає неочікувану підтримку, інший — змушений буде переглянути свої рішення: рунічний прогноз на 16 травня  Чим обробити троянди перед цвітінням, щоб пишно квітли і не було попелиць: найкращі домашні засоби  Місяць у Тельці загострить емоції: гороскоп на 16 травня для всіх знаків зодіаку  Нарциси: коли садити цибулини, як доглядати та отримати пишне цвітіння щовесни  Молодик у травні 2026: Тельці - на порозі змін, Скорпіони - перед моментом істинивсі новини дня
Фото і Відео
Фоторепортажі
26.05.2017   Київ, Україна   bykvu.com/ Кличко - мер

Новий сучасний дитячий садочок на Осокорках

У Дарницькому районі майже 2 тисячі дітей перебувають у черзі на зарахування в дитсадки. Тому я дуже радий сьогодні відкривати новий дитсадок - гарний, сучасний, комфортний. А загалом цього року у Дарницькому районі планується створити 660 місць у дитсадках, що є найвищим показником по місту. Про це заявив мер Києва Віталій Кличко під час відкриття дитсадка-новобудови № 370 у Дарницькому районі.
"Дитсадок №370 побудований за рахунок пайової участі забудовника, який взяв на себе відповідальність облаштувати соціальні заклади в тих кварталах, які будує. Забудовникам важливо не забувати про соціальну інфраструктуру - дитсадки, парки, школи, дитячі і спортивні майданчики", - підкреслив Віталій Кличко. Дитсадок вже переданий до комунальної власності.
У закладі облаштовані спортивна і музична зали, ігротека, комп’ютерний клас і все, що потрібно дітям для гармонійного розвитку і виховання. У дитсадку будуть виховуватися 120 дітей. "Він облаштований, сучасний, світлий, з технологіями енергозбереження, відповідає всім сучасним стандартам. Впевнений, і батькам, і дітям садочок сподобається", - наголосив мер Києва.
Він відзначив, що минулого року у Києві збудували та відновили 7 дитсадків. Цього року планується відкрити 10 дитячих садків: 4 з них - новозбудовані, та 6 - реконструйовані. "Можливо, встигнемо зробити 11, - зазначив Віталій Кличко. - Але черга залишається. На сьогодні у Києві більше 10 тис дітей у черзі. І наше завдання - аби за 2-3 роки черг до дошкільних навчальних закладів столиці не було".
Загалом цього року у Дарницькому районі планується створити 660 місць в дитячих садочках, що є найбільшим показником по місту. Зокрема, на Позняках до кінця року відкриється новий дитсадок на 280 місць.

Фоторепортажі

всі Фоторепортажі
Популярные теги
город, военная техника, США, учения, карантин, фотопроект, Велика Британія, столкновения, Зеленский, Донбасс, пляжи, Путин, передовая, ЗСУ, ДСНС, фотоконкурсы, НАТО, пейзажи, Китай, #Євромайдан, зима, соревнования, портрет, пандемия, митинги, фотоподборки, авиация, Верховная Рада, Киевщина, Киев, мода, музыка, ВМС, Дмитрий Дятлов, фотография, Україна, обстрелы, спорт, культура, марш, Динамо, сборная Украины, история, дети, Львів, искусство, протесты, акции, Шахтер, выставки, церковь, медицина, Польша, туризм, пожары, Одесса, коронавирус, технологии, Нацгвардия, юмор, Порошенко, люди, ВСУ, женщины, мир, дизайн, путешествия, выборы, полиция, природа, экология, война, Россия, суд, Майдан, политика, Сергей Смоленцев, джаз, уикенд, общество, футбол, оккупация, животные, традиции, Париж, праздники, архитектура, самолеты, фестивали, автомобили, Александр Зубко, корабли, солдат, Бахмут, живопись, Новый Год, Київ, терроризм, стихийные бедствия, Війна