НОВИНИ ДНЯ: Фіцо знову збирається до Москви на 9 травня: що відомо  Гороскоп на 16 березня: Овнам - розчарування, Стрільцям - визнати правду  Фінансовий гороскоп на тиждень: на кого зі знаків зодіаку чекає прибуток 16–22 березня  Гороскоп на 16 березня за картами Таро: Ракам - не замикатися, Левам - перевантаження  У Кремлі нецензурною лайкою відповіли на пропозицію включити ЄС до мирних переговорів  Гороскоп на 16 березня для всіх знаків зодіаку: кому зірки готують прорив у справах, а кому відкриється нова можливість  Герань зацвіте в два рази пишніше: як правильно обрізати квітку після зимивсі новини дня
Фото і Відео
Фоторепортажі
26.05.2017   Київ, Україна   bykvu.com/ Кличко - мер

Новий сучасний дитячий садочок на Осокорках

У Дарницькому районі майже 2 тисячі дітей перебувають у черзі на зарахування в дитсадки. Тому я дуже радий сьогодні відкривати новий дитсадок - гарний, сучасний, комфортний. А загалом цього року у Дарницькому районі планується створити 660 місць у дитсадках, що є найвищим показником по місту. Про це заявив мер Києва Віталій Кличко під час відкриття дитсадка-новобудови № 370 у Дарницькому районі.
"Дитсадок №370 побудований за рахунок пайової участі забудовника, який взяв на себе відповідальність облаштувати соціальні заклади в тих кварталах, які будує. Забудовникам важливо не забувати про соціальну інфраструктуру - дитсадки, парки, школи, дитячі і спортивні майданчики", - підкреслив Віталій Кличко. Дитсадок вже переданий до комунальної власності.
У закладі облаштовані спортивна і музична зали, ігротека, комп’ютерний клас і все, що потрібно дітям для гармонійного розвитку і виховання. У дитсадку будуть виховуватися 120 дітей. "Він облаштований, сучасний, світлий, з технологіями енергозбереження, відповідає всім сучасним стандартам. Впевнений, і батькам, і дітям садочок сподобається", - наголосив мер Києва.
Він відзначив, що минулого року у Києві збудували та відновили 7 дитсадків. Цього року планується відкрити 10 дитячих садків: 4 з них - новозбудовані, та 6 - реконструйовані. "Можливо, встигнемо зробити 11, - зазначив Віталій Кличко. - Але черга залишається. На сьогодні у Києві більше 10 тис дітей у черзі. І наше завдання - аби за 2-3 роки черг до дошкільних навчальних закладів столиці не було".
Загалом цього року у Дарницькому районі планується створити 660 місць в дитячих садочках, що є найбільшим показником по місту. Зокрема, на Позняках до кінця року відкриється новий дитсадок на 280 місць.

Фоторепортажі

всі Фоторепортажі
Популярные теги
путешествия, пандемия, мода, Россия, Донбасс, Путин, Польша, марш, #Євромайдан, Порошенко, НАТО, передовая, животные, выставки, визиты, культура, фотоконкурсы, Верховная Рада, ВМС, Бахмут, фотоподборки, выборы, Львів, пожары, США, спорт, дети, фотопроект, зима, протесты, учения, город, суд, солдат, Сергей Смоленцев, военная техника, корабли, полиция, традиции, Александр Зубко, митинги, уикенд, фотография, туризм, Київ, Війна, юмор, женщины, Шахтер, фестивали, Дмитрий Дятлов, терроризм, столкновения, портрет, футбол, живопись, соревнования, Китай, война, акции, дизайн, Париж, Одесса, история, Новый Год, сборная Украины, архитектура, ДСНС, праздники, Україна, Киев, автомобили, карантин, оккупация, природа, коронавирус, люди, технологии, ЗСУ, ВСУ, искусство, самолеты, мир, стихийные бедствия, Майдан, политика, обстрелы, авиация, пейзажи, пляжи, музыка, Крым, медицина, Киевщина, Зеленский, общество, Динамо, джаз, Нацгвардия, церковь