НОВОСТИ ДНЯ: МЗС застерігає хасидів від паломництва до Умані в умовах війни  Чи буде покарання для жінок, які не стануть на військовий облік до 1 жовтня: пояснив депутат  Християни східного обряду святкують Яблучний Спас  Прогноз погоди на вихідні 20–21 серпня: спека трохи спаде, місцями дощі  Очищення ложок та виделок із нержавілої сталі: корисна хитрість господинь  Оновлений перелік професій військовозобов'язаних жінок: кого тепер будуть брати на облік  Короткочасні дощі, грози та штормовий вітер: прогноз погоди на 19 серпнявсе новости дня
Фото и Видео
Фоторепортажи
10.10.2017   Україна   3-й окремий полк спеціального призначення
12422 Метки:  учения, ВСУ, спецназ, ССО.

«Чорна п’ятниця»: вишкіл для бажаючих служити у Силах спеціальних операцій

Минулої п'ятниці військовослужбовці з різних підрозділів Збройних сил України взяли участь у вишколі під назвою "Чорна п'ятниця". Це один з етапів відбору, метою якого є проходження 5-го кваліфікаційного курсу для відбору кандидатів саме для служби в 3 окремому полку спецпризначення Сил спеціальних операцій (м. Кропивницький).
В «Чорну п’ятницю» на учасників курсу чекали фізичні вправи, виконувати які вони мусили в надважких умовах з додатковим навантаженням і по коліна в багнюці. При цьому час від часу їх поливали з брандспойтів потужним струменем води.
Позивний Parker, інструктор: "Ми намагаємось максимально підготувати їх до тієї реальності, яка буде в них під час відбору. Зараз ми готуємо їх до селекції: тренуємо, намагаємося вмотивувати. Переважно тут люди, які самостійно виявили бажання служити в ССО. Сьогодні для них "Чорна п'ятниця", в цей день йдуть ті, хто менш вмотивований. Ті, хто більш вмотивований, з сильним характером і впевнений у собі, лишаються та рухаються далі".
В "Чорну п’ятницю" учасники курсу мали продемонструвати свою фізичну та моральну витривалість, вміння працювати в колективі, готовність через надзусилля виконувати поставлену задачу та йти до кінця. Серед вправ, які виконували курсанти, були колоди: перекочування, прес, підіймання та присідання, при цьому бійців поливали холодною водою. Далі на всіх чекало перетягування, підіймання та перекочування великих коліс, вправи з мішками та власними рюкзаками, вагою в 20 кілограмів. Потім – статичні вправи і смуга перешкод. Весь комплекс тривав понад чотири години.
Командир підрозділу 3 ОП СпП: "Це відбувається з метою підготовки кандидатів на проходження кваліфікаційного курсу виключно для підрозділів 3 ОП СпП. Ми запросили до проходження курсу всіх військовослужбовців ЗСУ, в тому ж числі Сил спеціальних операцій. Як правило, хлопці, які проходять до нас - вмотивовані і розуміють, куди йдуть. І найголовніше - для них це один з єдиних шансів потрапити до ССО".

Фоторепортажи

все фоторепортажи
Популярные теги
Зеленский, соревнования, Александр Зубко, учения, тест-драйв, мода, солдат, туризм, визиты, фотоконкурсы, Порошенко, #Євромайдан, культура, ВСУ, Польша, пейзажи, показы, фотография, общество, технологии, искусство, карантин, экология, полиция, выставки, дети, архитектура, уикенд, Майдан, живопись, ЗСУ, церковь, военная техника, коронавирус, фотоподборки, Киев, мир, Львів, юмор, депутаты, политика, пляжи, Крым, спорт, дизайн, фотопроект, традиции, оккупация, выборы, Шахтер, США, протесты, путешествия, природа, НАТО, Китай, акции, праздники, война, портрет, пандемия, стихийные бедствия, митинги, зима, суд, Донбасс, Карпаты, Новый Год, столкновения, Верховная Рада, автомобили, корабли, пожары, политики, авиация, Киевщина, ВМС, город, история, Путин, животные, АТО, Нацгвардия, музыка, сборная Украины, Одесса, марш, самолеты, люди, Дмитрий Дятлов, Россия, парады, фестивали, футбол, Динамо, обстрелы, ДСНС, Сергей Смоленцев, женщины, передовая