НОВОСТИ ДНЯ: Бабине літо в Україні: синоптики обіцяють потепління цього тижня  Україні вигідніше отримувати грантову військову допомогу, але лендліз має її посилювати – Жданов  14 жовтня - Покрова Пресвятої Богородиці та День захисників і захисниць України: чи буде вихідний  Тепло у жовтні ще буде, але не у всіх регіонах  Фінал Путіна визначений, а питання майбутнього Росії поки що відкрите, - представник ГУР  Львівський сирник, що тане в роті: рецепт від Лізи Глінської  Зима в Україні: чи будуть люті морози та холодивсе новости дня
Фото и Видео
Фоторепортажи
10.10.2017   Україна   3-й окремий полк спеціального призначення
12608 Метки:  учения, ВСУ, спецназ, ССО.

«Чорна п’ятниця»: вишкіл для бажаючих служити у Силах спеціальних операцій

Минулої п'ятниці військовослужбовці з різних підрозділів Збройних сил України взяли участь у вишколі під назвою "Чорна п'ятниця". Це один з етапів відбору, метою якого є проходження 5-го кваліфікаційного курсу для відбору кандидатів саме для служби в 3 окремому полку спецпризначення Сил спеціальних операцій (м. Кропивницький).
В «Чорну п’ятницю» на учасників курсу чекали фізичні вправи, виконувати які вони мусили в надважких умовах з додатковим навантаженням і по коліна в багнюці. При цьому час від часу їх поливали з брандспойтів потужним струменем води.
Позивний Parker, інструктор: "Ми намагаємось максимально підготувати їх до тієї реальності, яка буде в них під час відбору. Зараз ми готуємо їх до селекції: тренуємо, намагаємося вмотивувати. Переважно тут люди, які самостійно виявили бажання служити в ССО. Сьогодні для них "Чорна п'ятниця", в цей день йдуть ті, хто менш вмотивований. Ті, хто більш вмотивований, з сильним характером і впевнений у собі, лишаються та рухаються далі".
В "Чорну п’ятницю" учасники курсу мали продемонструвати свою фізичну та моральну витривалість, вміння працювати в колективі, готовність через надзусилля виконувати поставлену задачу та йти до кінця. Серед вправ, які виконували курсанти, були колоди: перекочування, прес, підіймання та присідання, при цьому бійців поливали холодною водою. Далі на всіх чекало перетягування, підіймання та перекочування великих коліс, вправи з мішками та власними рюкзаками, вагою в 20 кілограмів. Потім – статичні вправи і смуга перешкод. Весь комплекс тривав понад чотири години.
Командир підрозділу 3 ОП СпП: "Це відбувається з метою підготовки кандидатів на проходження кваліфікаційного курсу виключно для підрозділів 3 ОП СпП. Ми запросили до проходження курсу всіх військовослужбовців ЗСУ, в тому ж числі Сил спеціальних операцій. Як правило, хлопці, які проходять до нас - вмотивовані і розуміють, куди йдуть. І найголовніше - для них це один з єдиних шансів потрапити до ССО".

Фоторепортажи

все фоторепортажи
Популярные теги
парады, столкновения, пейзажи, футбол, соревнования, история, ВСУ, люди, Шахтер, ЗСУ, авиация, мир, Польша, ДСНС, Порошенко, война, полиция, Александр Зубко, визиты, дети, пляжи, пандемия, марш, тест-драйв, фотопроект, корабли, женщины, стихийные бедствия, сборная Украины, Крым, Одесса, передовая, путешествия, солдат, Верховная Рада, военная техника, портрет, музыка, политики, живопись, Киевщина, Китай, фотоподборки, акции, технологии, протесты, ВМС, Зеленский, Карпаты, природа, Путин, экология, Дмитрий Дятлов, выборы, юмор, праздники, архитектура, Рождество, искусство, Новый Год, Россия, дизайн, общество, уикенд, Донбасс, Киев, автомобили, США, коронавирус, мода, обстрелы, политика, учения, зима, Сергей Смоленцев, город, карантин, Львів, Нацгвардия, НАТО, пожары, животные, туризм, традиции, Майдан, показы, АТО, митинги, фестивали, выставки, культура, церковь, спорт, фотография, суд, #Євромайдан, Динамо, самолеты, фотоконкурсы, оккупация