НОВОСТИ ДНЯ: У росії оголосили іноагентами Каспарова і Ходорковського  У росії активісти створюють платформу для боротьби корінних народів за незалежність  У Нідерландах з 2025 року забудовників зобов'яжуть ставити сонячні панелі на новобудовах  Штати хочуть надовго залишити в Європі 100 тисяч своїх військових - CNN  Голова НБУ: для повернення до вільного курсу треба три умови, але поки їх немає  "Мінськ-3" чи "Стамбул-1": експерт розповів про справжні цілі Путіна після трьох місяців війни  Шредер пішов із ради директорів «роснєфті»все новости дня
Фото и Видео
Фоторепортажи
27.10.2017   Львівська обл., Україна   zaxid.net

На Львівщині відкрили нове газове родовище

У п’ятниці, 27 жовтня, поблизу села Городківка Дрогобицького району відкрили нове Бистрицьке газове родовище. Про це повідомила прес-служба Львівської облдержадміністрації.
Родовище відкрили у межах XVII Міжнародного економічного форуму за участі першого заступника голови Львівської ОДА Ростислава Замлинського та колективу, що обслуговує газове родовище. Під час відкриття присутні урочисто запалили символічний факел. Родовище змогли відкрити завдяки 95 млн грн інвестицій.
«Це чергова цеглинка в будівництво нашої держави, в розбудову регіону. Дуже важливо, що сьогодні ми відкриваємо родовище під час Економічного форуму, адже і громадськість, і представники бізнесу говорять про позитивний інвестиційний клімат в області. Бачимо, що ті договори, меморандуми, які були підписані в межах форуму, свідчать про те, що у Львівщину ще буде інвестовано не один мільйон доларів чи євро» - зазначив під час відкриття газового родовища Ростислав Замлинський.
Виходячи з проведених пошуково-розвідувальних робіт, видобувні запаси цього родовища оцінюють в 600 млн. м3. Добовий видобуток з двох свердловин на Дрогобиччині очікують в розмірі 70 тис. м3. Звідси постачають природній газ на великі промислові підприємства на території всієї України. У наступному році планується продовження пошукових робіт, буріння 4-х розвідувальних свердловин і збільшення добового видобутку до 150-200 тис. м3 на добу.

Фоторепортажи

все фоторепортажи
Популярные теги
женщины, пляжи, дети, авиация, пожары, тест-драйв, учения, пандемия, Динамо, ДСНС, депутаты, Дмитрий Дятлов, соревнования, юмор, Польша, праздники, Майдан, визиты, спорт, политики, уикенд, животные, Порошенко, футбол, ВСУ, стихийные бедствия, технологии, фестивали, природа, архитектура, фотография, Рождество, экология, полиция, выставки, мода, общество, Зеленский, пейзажи, самолеты, Крым, ЗСУ, портрет, Шахтер, медицина, война, Александр Зубко, столкновения, туризм, фотоподборки, США, #Євромайдан, Нацгвардия, показы, путешествия, сборная Украины, Путин, искусство, Львів, ВМС, Новый Год, корабли, военная техника, протесты, Одесса, карантин, зима, суд, солдат, Россия, Верховная Рада, церковь, Карпаты, передовая, фотоконкурсы, культура, выборы, история, музыка, автомобили, традиции, город, мир, парады, Сергей Смоленцев, живопись, Донбасс, НАТО, коронавирус, люди, марш, оккупация, Киевщина, акции, фотопроект, митинги, Китай, Киев, политика, дизайн