НОВОСТИ ДНЯ: Джонсон: якщо Путіна не зупинити – він знайде нові цілі  Міносвіти рекомендує навчання у дві зміни в разі нестачі місць у шкільних укриттях  У всьому винен невдалий суїцид: від Дмитра Медведєва йде дружина  Готується очолити трон: королева Єлизавета II передає справи принцу Чарльзу  АЗС України скорегували ціни на автогаз: за скільки ним тепер можна заправитися  "Військова операція завершена": над Зміїним замайорів прапор України  Соковиті чебуреки з кабачків: спробуєте раз і будете готувати постійновсе новости дня
Фото и Видео
Фоторепортажи
27.10.2017   Львівська обл., Україна   zaxid.net

На Львівщині відкрили нове газове родовище

У п’ятниці, 27 жовтня, поблизу села Городківка Дрогобицького району відкрили нове Бистрицьке газове родовище. Про це повідомила прес-служба Львівської облдержадміністрації.
Родовище відкрили у межах XVII Міжнародного економічного форуму за участі першого заступника голови Львівської ОДА Ростислава Замлинського та колективу, що обслуговує газове родовище. Під час відкриття присутні урочисто запалили символічний факел. Родовище змогли відкрити завдяки 95 млн грн інвестицій.
«Це чергова цеглинка в будівництво нашої держави, в розбудову регіону. Дуже важливо, що сьогодні ми відкриваємо родовище під час Економічного форуму, адже і громадськість, і представники бізнесу говорять про позитивний інвестиційний клімат в області. Бачимо, що ті договори, меморандуми, які були підписані в межах форуму, свідчать про те, що у Львівщину ще буде інвестовано не один мільйон доларів чи євро» - зазначив під час відкриття газового родовища Ростислав Замлинський.
Виходячи з проведених пошуково-розвідувальних робіт, видобувні запаси цього родовища оцінюють в 600 млн. м3. Добовий видобуток з двох свердловин на Дрогобиччині очікують в розмірі 70 тис. м3. Звідси постачають природній газ на великі промислові підприємства на території всієї України. У наступному році планується продовження пошукових робіт, буріння 4-х розвідувальних свердловин і збільшення добового видобутку до 150-200 тис. м3 на добу.

Фоторепортажи

все фоторепортажи
Популярные теги
общество, культура, корабли, Дмитрий Дятлов, женщины, Львів, ЗСУ, коронавирус, знаменитости, НАТО, пандемия, юмор, Россия, пожары, Александр Зубко, парады, авиация, Киев, животные, архитектура, передовая, Киевщина, Рождество, Нацгвардия, самолеты, показы, Китай, автомобили, портрет, война, церковь, Донбасс, праздники, природа, город, учения, столкновения, мир, экология, история, Сергей Смоленцев, полиция, Шахтер, ВСУ, мода, обстрелы, искусство, пейзажи, фотопроект, музыка, тест-драйв, живопись, туризм, США, люди, стихийные бедствия, ВМС, оккупация, фотоподборки, протесты, выборы, Путин, футбол, Динамо, митинги, Новый Год, фестивали, путешествия, АТО, дети, фотография, Майдан, дизайн, суд, спорт, политика, Порошенко, солдат, соревнования, фотоконкурсы, Верховная Рада, Карпаты, карантин, технологии, уикенд, Зеленский, депутаты, марш, военная техника, традиции, визиты, Польша, ДСНС, выставки, #Євромайдан, Одесса, акции, зима, пляжи, сборная Украины