Фото и Видео
Фоторепортажи
26.01.2018   Україна   199 навчальний центр ДШВ
13043 Метки:  ВСУ, женщины, десант, ДШВ.

Жінці є місце в армії: українські десантниці

Так, я жінка і це не повинно відігрувати якусь негативну роль у війську. Я хочу і можу виконувати тяжку роботу навіть якщо у мене не буде це виходити. Я буду прикладати максимум зусиль для виконання поставленого мені завдання.
Так, жінці є місце в армії.
Нажаль мало хто знає, що посад в армії для жінок мізерна кількість. Багато хто думає, що жінки йдуть до війська через нестачу коштів чи тому, що не знайшли себе у цивільному житті. Це міф.
Хочу вас переконати, що військова справа не тільки для чоловіків ай для жінок. Медики, психологи, діловоди, фінансисти, зв'язківці, начальники кабінетів та навіть заступники командирів рот. Якщо ви гадаєте, що всі ці професії мають такий же напрямок роботи як і у цивільному житті, то хочу вас запевнити, що тільки на 40% зі 100% вони схожі.
60% цих професій мають багато інших обов'язків, а саме військових це добові наряди, зайняття з бойової підготовки, стрибки з парашутом, бойові чергування в зоні проведення антитерористичної операції. Все це військові жінки вміють та навіть краще за деяких чоловіків.
Багато хто говорить, що жінка берегиня роду вона повинна народжувати дітей та берегти домашній затишок. Скажу вам так, жінка нікому ні чого не повинна. Вона сама вибирає ким їй бути, а бути берегинею і народжувати дітей у неї ніхто цього не забирав. Я навіть уявити собі не можу якщо військо буде суто чоловічим, здається чоловікам було б сумно на службі.
Можна сказати, що дійсно жінка є прекрасною половиною нашого людства, але ні в якому разі не слабкою.
Тому шановні військові чоловіки цінуйте та скажіть дякую своїм військовим колегам-жінкам за те, що вони завжди поруч з вами в тяжкі моменти служби та навіть просто так вони цього заслужили.
Так, жінці є місце в армії.

Фоторепортажи

все фоторепортажи
Популярные теги
зима, НАТО, экология, ДСНС, фотоконкурсы, фотография, акции, женщины, Путин, природа, #Євромайдан, Зеленский, полиция, знаменитости, фестивали, пожары, традиции, Крым, авиация, передовая, учения, Китай, марш, портрет, Сергей Смоленцев, фотоподборки, технологии, джаз, самолеты, Новый Год, Карпаты, спорт, фотопроект, Одесса, суд, Верховная Рада, коронавирус, солдат, показы, США, Порошенко, ВСУ, митинги, соревнования, Нацгвардия, Львів, Дмитрий Дятлов, столкновения, Россия, война, город, Майдан, живопись, дизайн, ЗСУ, АТО, архитектура, медицина, футбол, искусство, выборы, Киев, культура, пандемия, стихийные бедствия, история, Александр Зубко, оккупация, праздники, Шахтер, тест-драйв, выставки, Лига Чемпионов УЕФА, Динамо, пляжи, религия, Донбасс, пейзажи, ВМС, сборная Украины, автомобили, политики, церковь, досуг, люди, музыка, политика, уикенд, путешествия, животные, корабли, парады, карантин, дети, мода, юмор, туризм, мир, общество, протесты