НОВИНИ ДНЯ: Посійте один раз і насолоджуйтеся вічно: 8 квітів, які самі подбають про своє повернення  Сприятливі дні для риболовлі в липні 2026 року: коли найкраще клює — точні дати  Що робити з аліумами після цвітіння — поради садівника  Місячний календар на липень 2026: місяць змін, ретроградів і сильних дат  Як захистити цибулю, редис, буряк інші коренеплоди від стрілкування: головні правила стабільного врожаю  Їм нарешті почне щастити: 4 знаки зодіаку, які спіймають удачу за хвіст 27 червня  Як вперше підживити груші та яблуні в липні: сад буде рясно вкритий плодамивсі новини дня
Фото і Відео
Фоторепортажі
18.05.2018   Львів, Україна   Facebook/ Евгений Кравс

День Вишиванки у Львові

З нагоди Всесвітнього Дня Вишиванки, який відмічають 17 травня, скульптури левів — «охоронців» Ратуші вдягнули у вишиванки. Цьогоріч леви «носитимуть» типові для Гуцульщини узори на своєму вбранні. Також у вишитий однострій «одягнули» скульптури Нептуна, Амфітрити, Адоніса та Діани, що розташовані на пл. Ринок. До церемонії одягання левів у вишиванки долучився народний художній колектив «Серпанок» Львівського центру творчості для дітей та юнацтва Галичини, який додав яскравих барв ці події.
В рамках гала-концерту «Вишивана Україна» претендентки на звання Міс Львова-2018, які пройшли попередній кастинг-відбір та готуються до змагання за корону, продемонстрували колекцію сучасного етно-одягу. З нагоди до Всесвітнього Дня Вишиванки претендентки на звання найкращої львів’янки продефілювали у вишиваних нарядах від львівського дизайнера Тані Знак.
На проспекті Свободи поруч Опери презентували великий торт, оздоблений їстівним національним орнаментом. Велетенський пляцок зробили у вигляді вишитої сорочки. Під час благочинної акції зі збору коштів для хворих дітей було розповсюджено понад тисячу шматків святкового торта-вишиванки.

Фоторепортажі

всі Фоторепортажі
Популярные теги
ЗСУ, ВСУ, автомобили, фотоподборки, церковь, ВМС, культура, туризм, животные, уикенд, люди, Війна, обстрелы, Париж, фестивали, акции, сборная Украины, портрет, солдат, Александр Зубко, Россия, фотоконкурсы, США, медицина, оккупация, пандемия, учения, пожары, Росія, Одесса, Україна, Нацгвардия, ДСНС, футбол, природа, политика, дизайн, технологии, Киев, Бахмут, военная техника, выборы, самолеты, Шахтер, суд, Київ, Велика Британія, зима, Новый Год, война, выставки, мода, Майдан, пейзажи, Путин, город, общество, НАТО, Динамо, фотография, соревнования, мир, архитектура, полиция, живопись, фотопроект, история, марш, путешествия, коронавирус, музыка, Сергей Смоленцев, авиация, Дмитрий Дятлов, Верховная Рада, Польша, #Євромайдан, традиции, джаз, юмор, терроризм, Донбасс, Китай, женщины, Порошенко, Киевщина, Зеленский, передовая, праздники, столкновения, карантин, дети, корабли, стихийные бедствия, спорт, протесты, митинги, пляжи, Львів, искусство