НОВИНИ ДНЯ: Погані співпадіння через війну: Зеленський анонсував перегляд державних свят  Гороскоп на 23 грудня для всіх знаків зодіаку: кому посміхнеться удача, а кому позитивні новини  "Сигнал на вихід для Мадуро": у Трампа пояснили перехоплення танкерів із нафтою Венесуели  Гороскоп на 23 грудня за картами Таро: Ракам - спокій, Скорпіонам - відпустити минуле  В США попередили, що Китай прискорює нарощування ядерної зброї, - Reuters  Гороскоп на 23 грудня: Тельцям - покупки, Рибам - важлива зустріч  Які монети та купюри виходять з обігу в Українівсі новини дня
Фото і Відео
Фоторепортажі
03.08.2018   Київська обл., Україна   rnbo.gov.ua

Сучасні українські гелікоптери: Турчинов відвідав виробництво

Секретар Ради національної безпеки і оборони України Олександр Турчинов відвідав з робочою поїздкою два підприємства-виробники вертольотів «ЧЕЗАРА» і «ВІБСТОН АЕРО» у Київській області, де ознайомився з сучасними зразками легких вертольотів та оглянув виробничий процес.
Турчинов вважає перспективним використання новітніх вертольотів вітчизняного виробництва для потреб як безпекового, так і цивільного сектору країни. Він зауважив, що Україна продовжує традиції нашого великого земляка Ігоря Сікорського, створюються нові виробництва вертольотів різного класу. Секретар РНБО України нагадав, що усьому світові відома продукція потужного підприємства «Мотор Січ», «але останнім часом в країні вже створено шість нових підприємств з виробництва легких вертольотів».
«Лише в Київській області ми сьогодні побували на двох таких виробництвах, - додав він. - Молоді перспективні конструктори та інженери створюють легкі багатоцільові вертольоти, які можуть використовуватися у прикордонних військах, в ДСНС для знаходження та локалізації надзвичайних ситуацій, для розвідки та виконання бойових завдань тактичного рівня у Збройних Силах тощо. Але крім сектору безпеки і оборони, вертолітне виробництво є дуже перспективним напрямом для цивільного сектору. Легкі вертольоти - мобільні та швидкі, можуть розв'язувати проблему транспортного сполучення. І настав час подивитися на вертоліт як на звичайний та ефективний транспортний засіб».
Водночас Турчинов акцентував на неготовності вітчизняної інфраструктури для широкого використання вертольотів як транспортних засобів, що «при бажанні може бути швидко змінене». Секретар РНБО додав, що багато країн йдуть шляхом активного розвитку вертолітної інфраструктури та спрощення використання повітря для приватних вертолітних перевезень, і необхідно переймати їх досвід.
«В Україні чимало проблем з будівництвом доріг, які вирішуються достатньо важко і повільно. Але небо у нас відповідає найкращим європейським стандартам без жодних інвестицій, і йому не потрібен ямковий ремонт, на якому можна вкрасти гроші. І тому легкі вертольоти можуть користуватися попитом на внутрішньому ринку, причому, ціна, яку пропонують українські виробники, на порядок нижча закордонних аналогів. Вже сьогодні ці вертольоти «по кишені» середньому підприємству», - резюмував він.

Фоторепортажі

всі Фоторепортажі
Популярные теги
природа, портрет, музыка, Київ, искусство, выставки, Россия, обстрелы, терроризм, политика, ЗСУ, столкновения, марш, Путин, юмор, самолеты, медицина, Польша, корабли, экология, выборы, сборная Украины, мир, общество, учения, культура, военная техника, карантин, Александр Зубко, история, пандемия, Порошенко, Киев, Велика Британія, пожары, архитектура, Бахмут, митинги, Шахтер, джаз, зима, технологии, Майдан, женщины, Новый Год, люди, церковь, Париж, фестивали, фотопроект, живопись, Китай, полиция, традиции, #Євромайдан, США, фотоподборки, животные, коронавирус, автомобили, дети, стихийные бедствия, фотоконкурсы, Донбасс, Сергей Смоленцев, путешествия, передовая, Динамо, суд, пляжи, фотография, ВСУ, Верховная Рада, ВМС, война, Дмитрий Дятлов, город, уикенд, мода, авиация, футбол, ДСНС, соревнования, Одесса, праздники, Зеленский, НАТО, Киевщина, Нацгвардия, дизайн, Львів, акции, протесты, солдат, оккупация, туризм, Війна, Україна, спорт, пейзажи