НОВИНИ ДНЯ: У цих знаків Зодіаку з’являться нові можливості найближчим часом  У Путіна заговорили про "сигнали" від США і зробили нову заяву щодо України: деталі  Чи буде в Україні банкнота 5000 гривень: що кажуть в НБУ про топ-номінали  Де на Місяці ховається вода: нове відкриття здивувало науковців  Як і скільки заяв подавати абітурієнтам, щоб не "пролетіти" зі вступом: пояснення МОН  Свята у серпні 2026 року: повний перелік важливих дат в Україні та світі, чи будуть додаткові вихідні  Тепло, але води в річках може стати більше: де в Україні чекати грози 15 липнявсі новини дня
Фото і Відео
Фоторепортажі
30.11.2018   Київ, Україна   president.gov.ua

Як Порошенко та Гройсман експрес до аеропорту «Бориспіль» запускали

Прес-служба глави держави: «Президент Петро Порошенко взяв участь у запуску першого рейсу залізничного сполучення за маршрутом «Залізничний вокзал «Київ» - аеропорт «Бориспіль». Глава держави та Прем’єр-міністр Володимир Гройсман стали першими пасажирами, які проїхали цим експресом.
Президент привітав «Укрзалізницю» із запуском залізничного сполучення. «Ви великі молодці. Хтось брався це побудувати за 20 років. Хтось брався це будувати за 12 років. А коли питають за скільки років збудували цей експрес? Показують - за 9 місяців. 9 місяців – це дуже гарний термін і для жінок, і для нашого експресу», - зауважив Глава держави.
Президент відзначив, що процес не затягувався, вже сьогодні відбувся запуск нового експресу і через декілька годин пасажири зможуть скористатися послугою. Глава держави наголосив, що це дуже важливо, враховуючи що минулого року Україна отримала безвізовий режим з Європейським Союзом. «Тоді всі зі скепсисом дивились – безвізовий режим то дали, а як же поїхати? Квитки на авіаперевезення дуже дорогі. І я сказав, що запустимо лоукостер: зможете подорожувати за декілька десятків євро», - наголосив Петро Порошенко.
За його словами, вже пару років поспіль кількість пасажирів, які перевозить аеропорт «Бориспіль» щороку зростає на 30%. «І це українці, які подорожують до Європи. Це ефективність запуску Ryanair, Wizzair і інших лоукостерів, які відкривають дорогу і двері Європи для українців», - зауважив Президент. Він відзначив неприпустимість ситуації, що дістатися до аеропорту «Бориспіль» виходить дорожче, ніж квитки до Варшави.
«Ми зараз перевірили, за 80 грн, які я та Володимир Борисович заплатили, перевірили, що не дорожче, перевірили, що працює», - сказав Петро Порошенко та додав, що експрес оснащений усім необхідним, включно з Wi-Fi.
Президент ще раз привітав українців із запуском експресу. «Цей експрес є яскравою альтернативою того, що намагалися побудувати в 2010-2014 роках. Він тоді коштував 11 млрд грн. Що ви робите, друзі? Це стільки вони збиралися вкрасти! І зараз собівартість будівництва 480 млн. Порівняйте – 11 млрд і 480 млн. А послуги ті самі. Оце і є характеристика тих змін, які відбуваються в державі», - сказав Президент та закликав користуватися експресом».

Фоторепортажі

всі Фоторепортажі
Популярные теги
#Євромайдан, природа, пандемия, мир, футбол, зима, ВСУ, Київ, акции, ВМС, полиция, архитектура, юмор, терроризм, Путин, автомобили, митинги, ДСНС, дети, пожары, фотография, Верховная Рада, Зеленский, Польша, сборная Украины, учения, общество, Україна, политика, джаз, фотопроект, фотоподборки, история, солдат, Киевщина, дизайн, город, Динамо, карантин, Львів, Донбасс, путешествия, пейзажи, Дмитрий Дятлов, ЗСУ, соревнования, обстрелы, самолеты, война, суд, Киев, Росія, Майдан, стихийные бедствия, культура, передовая, живопись, Новый Год, уикенд, праздники, Одесса, искусство, женщины, церковь, Сергей Смоленцев, столкновения, музыка, Порошенко, технологии, медицина, авиация, спорт, марш, протесты, мода, традиции, фестивали, Александр Зубко, Велика Британія, коронавирус, животные, США, выставки, НАТО, выборы, фотоконкурсы, военная техника, Бахмут, оккупация, Нацгвардия, корабли, Шахтер, туризм, Россия, пляжи, Війна, Китай, Париж, люди, портрет