Фото и Видео
Фоторепортажи
09.02.2020   Ватикан   president.gov.ua

Офіційний візит до Святого Престолу: як Зеленський з Папой зустрічався

У Ватикані відбулася аудієнція Президента України Володимира Зеленського та першої леді Олени Зеленської з Його Святістю Папою Франциском. Глава держави наголосив на важливій ролі, яку Святий Престол міг би відіграти у принесенні миру на українську землю.
«Головне, про що ми говорили, – це мир. Він навіть назвав мене «Президентом миру» – ось такий у мене зараз імідж у Європі», – зауважив Володимир Зеленський після аудієнції. За словами Президента України, важливо, що зустріч з Папою Франциском відбулася за два місяці після паризького саміту в Нормандському форматі й до запланованої зустрічі в Берліні.
«Звернувся до Папи Франциска з проханням допомогти зі звільненням українців, утримуваних на Донбасі, у Криму та Росії», – сказав він. Також Глава Української держави та Його Святість обговорили гуманітарні ініціативи для допомоги дітям і захисту довкілля.
«Безмежно вдячний Його Святості за ініціативу «Папа для України», що допомогла 900 тисячам українців, які постраждали на Донбасі», – наголосив Володимир Зеленський. Глава держави підкреслив, що українські церкви відіграють надзвичайно важливу роль у поширенні правди та розвитку суспільства. Президент зазначив, що Його Святість Папу Франциска дуже чекають в Україні, де він має надзвичайно велику підтримку та довіру. «Я його запросив в Україну. Я впевнений, що він буде в Україні – не тільки в столиці. Я сказав, що для того, щоб до кінця зрозуміти, що у нас відбувається на сході, треба їхати на схід», – резюмував Володимир Зеленський.
Також олодимир Зеленський провів зустріч з Державним секретарем, кардиналом П’єтро Пароліном, за участю Секретаря з міждержавних відносин, архієпископа Пола Річарда Галлахера.
Крім того, Володимир Зеленський разом з дружиною Оленою відвідали ватиканські музеї, Сикстинську капелу та собор Святого Петра. Володимир та Олена Зеленські оглянули мозаїчний вівтар князя Володимира та княгині Ольги. Мозаїчні зображення Володимира Великого і княгині Ольги виконані ватиканськими майстрами на кошти української громади та єпископа Стемфордської єпархії УГКЦ Василя Лостена. У соборі Святого Петра вони перебувають з 1989 року. Також Президент з дружиною відвідали могилу святого Петра.

Фоторепортажи

все фоторепортажи
Популярные теги
Киев, традиции, Александр Зубко, фотография, показы, мир, общество, юмор, Зеленский, Сергей Смоленцев, церковь, передовая, стихийные бедствия, знаменитости, джаз, туризм, спорт, НАТО, праздники, фотопроект, дизайн, депутаты, культура, выборы, акции, политики, митинги, учения, технологии, история, выставки, портрет, протесты, война, фотоподборки, Майдан, авиация, Россия, живопись, тест-драйв, солдат, женщины, зима, искусство, столкновения, АТО, уикенд, политика, фестивали, ДСНС, коронавирус, самолеты, пожары, пандемия, Порошенко, марш, карантин, животные, Одесса, корабли, соревнования, архитектура, пляжи, ВСУ, экология, музыка, сборная Украины, ЗСУ, природа, #Євромайдан, Динамо, ВМС, Львів, Лига Чемпионов УЕФА, Шахтер, досуг, Новый Год, медицина, парады, мода, Донбасс, Крым, город, Китай, люди, фотоконкурсы, дети, оккупация, Путин, Верховная Рада, суд, автомобили, Дмитрий Дятлов, полиция, США, путешествия, футбол, Нацгвардия, пейзажи, Карпаты