НОВОСТИ ДНЯ: НАТО не планує розгортати системи озброєння в космосі – Столтенберг  Переходный период. Синоптик рассказала, насколько похолодает в ближайшее время  Транзит газу: у Німеччині заявляють, що підтримують контакт з Києвом і Москвою  Столтенберг прокоментував демарш Росії щодо закриття місії при НАТО  Україна перейде на зимовий час в останню неділю жовтня  На Венере никогда не было океанов: исследование  Погода на вихідних 23–24 жовтня: від заморозків до бабиного літавсе новости дня
Фото и Видео
Фоторепортажи
10.04.2020   Київська обл., Україна   ДСНС України

Пекло в Зоні відчуження: рятувальники б'ються з вогнем під Чорнобилем

ДСНС України: Станом на 7 год. 10 квітня у Зоні відчуження та безумовного (обов’язкового) відселення підрозділами ДСНС спільно з працівниками лісової охорони ДАЗВ продовжується гасіння пожеж на території Корогодського, Котовського та Денисовецького лісництв.
Cпостерігається горіння трав’яного настилу, очерету та лісової підстилки окремими осередками.
До гасіння пожеж залучено 379 чол. та 100 од. техніки, з них від ДСНС 320 чол. о/с та 79 од. техніки (в тому числі 3 літака АН-32П та 2 вертольоти ДСНС, якими 9 квітня здійснено 67 скидів – 154 т води).
Радіаційний фон по м. Києву та Київській області у межах норми та не перевищує природних фонових значень (м. Київ – 0,012 мР/год, Київська область – в межах 0,011 мР/год. при допустимому фоні 0,05 мР/год).
У зоні відчуження та безумовного (обов’язкового) відселення рівні потужності еквівалентної дози гамма випромінювання не змінилися (м. Чорнобиль – 0,021 мР/год., на КДП Дитятки 0,01 мР/год. при контрольно допустимому рівні до 0,055 мР/год.).

Фоторепортажи

все фоторепортажи
Популярные теги
традиции, война, заводы, женщины, оккупация, дети, футбол, Майдан, марш, митинги, стихийные бедствия, Львів, Сергей Смоленцев, учения, соревнования, пляжи, архитектура, Карпаты, мир, Зеленский, портрет, музыка, выставки, пожары, НАТО, ЗСУ, фотопроект, протесты, фотоподборки, общество, Дмитрий Дятлов, депутаты, Шахтер, медицина, технологии, авиация, Порошенко, Одесса, юмор, передовая, парады, тест-драйв, ВМС, Киев, сборная Украины, столкновения, акции, Россия, солдат, автомобили, коронавирус, политика, природа, туризм, выборы, Верховная Рада, карантин, мода, живопись, корабли, Нацгвардия, люди, церковь, искусство, культура, дизайн, знаменитости, город, досуг, ВСУ, самолеты, Китай, Путин, Лига Чемпионов УЕФА, праздники, уикенд, Донбасс, суд, фестивали, политики, Новый Год, фотография, животные, показы, пейзажи, США, фотоконкурсы, Александр Зубко, история, ДСНС, пандемия, спорт, #Євромайдан, религия, полиция, зима, АТО, экология, путешествия, Динамо