НОВОСТИ ДНЯ: НАТО не планує розгортати системи озброєння в космосі – Столтенберг  Переходный период. Синоптик рассказала, насколько похолодает в ближайшее время  Транзит газу: у Німеччині заявляють, що підтримують контакт з Києвом і Москвою  Столтенберг прокоментував демарш Росії щодо закриття місії при НАТО  Україна перейде на зимовий час в останню неділю жовтня  На Венере никогда не было океанов: исследование  Погода на вихідних 23–24 жовтня: від заморозків до бабиного літавсе новости дня
Фото и Видео
Фоторепортажи
10.04.2020   Київська обл., Україна   ДСНС України

Пекло в Зоні відчуження: рятувальники б'ються з вогнем під Чорнобилем

ДСНС України: Станом на 7 год. 10 квітня у Зоні відчуження та безумовного (обов’язкового) відселення підрозділами ДСНС спільно з працівниками лісової охорони ДАЗВ продовжується гасіння пожеж на території Корогодського, Котовського та Денисовецького лісництв.
Cпостерігається горіння трав’яного настилу, очерету та лісової підстилки окремими осередками.
До гасіння пожеж залучено 379 чол. та 100 од. техніки, з них від ДСНС 320 чол. о/с та 79 од. техніки (в тому числі 3 літака АН-32П та 2 вертольоти ДСНС, якими 9 квітня здійснено 67 скидів – 154 т води).
Радіаційний фон по м. Києву та Київській області у межах норми та не перевищує природних фонових значень (м. Київ – 0,012 мР/год, Київська область – в межах 0,011 мР/год. при допустимому фоні 0,05 мР/год).
У зоні відчуження та безумовного (обов’язкового) відселення рівні потужності еквівалентної дози гамма випромінювання не змінилися (м. Чорнобиль – 0,021 мР/год., на КДП Дитятки 0,01 мР/год. при контрольно допустимому рівні до 0,055 мР/год.).

Фоторепортажи

все фоторепортажи
Популярные теги
пейзажи, мода, фотография, пандемия, уикенд, Россия, Верховная Рада, Нацгвардия, Шахтер, общество, город, сборная Украины, АТО, Сергей Смоленцев, церковь, Александр Зубко, США, культура, фотоподборки, пляжи, политики, выставки, столкновения, ДСНС, парады, Китай, акции, Дмитрий Дятлов, история, показы, досуг, протесты, технологии, Майдан, юмор, пожары, животные, Динамо, фотопроект, туризм, знаменитости, искусство, выборы, суд, Лига Чемпионов УЕФА, депутаты, традиции, живопись, портрет, политика, архитектура, Путин, НАТО, солдат, корабли, медицина, футбол, ВМС, женщины, люди, карантин, Львів, заводы, зима, Одесса, фотоконкурсы, Крым, автомобили, полиция, ВСУ, путешествия, природа, самолеты, мир, #Євромайдан, Порошенко, фестивали, Зеленский, учения, экология, праздники, тест-драйв, митинги, музыка, Киев, Донбасс, марш, соревнования, спорт, авиация, коронавирус, Новый Год, ЗСУ, дети, передовая, война, стихийные бедствия, дизайн, оккупация, Карпаты