НОВОСТИ ДНЯ: НАТО не планує розгортати системи озброєння в космосі – Столтенберг  Переходный период. Синоптик рассказала, насколько похолодает в ближайшее время  Транзит газу: у Німеччині заявляють, що підтримують контакт з Києвом і Москвою  Столтенберг прокоментував демарш Росії щодо закриття місії при НАТО  Україна перейде на зимовий час в останню неділю жовтня  На Венере никогда не было океанов: исследование  Погода на вихідних 23–24 жовтня: від заморозків до бабиного літавсе новости дня
Фото и Видео
Фоторепортажи
10.04.2020   Київська обл., Україна   ДСНС України

Пекло в Зоні відчуження: рятувальники б'ються з вогнем під Чорнобилем

ДСНС України: Станом на 7 год. 10 квітня у Зоні відчуження та безумовного (обов’язкового) відселення підрозділами ДСНС спільно з працівниками лісової охорони ДАЗВ продовжується гасіння пожеж на території Корогодського, Котовського та Денисовецького лісництв.
Cпостерігається горіння трав’яного настилу, очерету та лісової підстилки окремими осередками.
До гасіння пожеж залучено 379 чол. та 100 од. техніки, з них від ДСНС 320 чол. о/с та 79 од. техніки (в тому числі 3 літака АН-32П та 2 вертольоти ДСНС, якими 9 квітня здійснено 67 скидів – 154 т води).
Радіаційний фон по м. Києву та Київській області у межах норми та не перевищує природних фонових значень (м. Київ – 0,012 мР/год, Київська область – в межах 0,011 мР/год. при допустимому фоні 0,05 мР/год).
У зоні відчуження та безумовного (обов’язкового) відселення рівні потужності еквівалентної дози гамма випромінювання не змінилися (м. Чорнобиль – 0,021 мР/год., на КДП Дитятки 0,01 мР/год. при контрольно допустимому рівні до 0,055 мР/год.).

Фоторепортажи

все фоторепортажи
Популярные теги
ВМС, Сергей Смоленцев, сборная Украины, общество, выборы, политики, соревнования, Крым, стихийные бедствия, история, карантин, Зеленский, люди, Майдан, зима, фестивали, автомобили, акции, Лига Чемпионов УЕФА, Дмитрий Дятлов, досуг, живопись, культура, оккупация, природа, мода, животные, суд, война, полиция, показы, Порошенко, дизайн, Верховная Рада, искусство, пляжи, музыка, медицина, дети, женщины, уикенд, Львів, самолеты, Путин, АТО, пандемия, Карпаты, Александр Зубко, Китай, корабли, путешествия, Россия, Шахтер, традиции, ДСНС, Киев, протесты, архитектура, #Євромайдан, джаз, фотоконкурсы, пейзажи, портрет, столкновения, выставки, США, ЗСУ, футбол, праздники, Нацгвардия, фотография, солдат, пожары, парады, спорт, знаменитости, технологии, тест-драйв, политика, фотоподборки, НАТО, митинги, Донбасс, Одесса, Новый Год, церковь, экология, ВСУ, туризм, юмор, мир, учения, марш, Динамо, авиация, передовая, коронавирус, депутаты, город, фотопроект