Фото і Відео
Фоторепортажі
17.04.2020   Київ, Україна   ДСНС, radiosvoboda.org, unian.net, ukrinform.ua, informator.ua

Дим і пил у Києві: всім сидіти вдома і зробити вологе прибирання

Киянам через задимлення, яке спостерігається в столиці, краще не виходити надвір та варто робити вологе прибирання у своїх помешканнях. Про це повідомила керівник пресслужби ГУ ДСНС у Києві Світлана Водолага:
"Маємо рекомендації медиків, основне - це не виходити на вулицю, особливо тим людям, які страждають на захворювання органів дихання, робити вологе прибирання у квартирах, користуватися зволожувачами повітря або просто ставити ємності з водою, щоб воно було більш зволожене; якщо відкриваєте вікна на провітрювання, то завішуйте їх мокрими ганчірками".
На запитання, чи варто навіть у квартирі ходити у масках, Водолага пояснила, що варто консультуватися з медиками в індивідуальному порядку.
Як повідомлялося, задимлення у столиці виникло через горіння трав’яного настилу та лісової підстилки в Київській області. У ДСНС наголосили, що радіаційний фон по м. Києву та Київській області у межах норми та не перевищує природних фонових значень.
Разом з тим, рівень забруднення повітря у Києві залишається дуже високим. Станом на ранок 17 квітня рівень забрудненості повітря у Києві найвищий серед найбільших міст світу. Такі дані показує портал iqair.com, що відстежує дані з якості повітря у найбільших містах. Наразі, станом на 9:30 ранку, показник забрудненості повітря становив 169 пунктів (показник станом на 7:00 становив 163 пункти), при нормі до 50 пунктів. Найбільше забруднення спостерігається в районі Позняків та Харківського масиву, а на правому березі - у Голосіївському районі, особливо на проспекті Науки. Слід зазначити, що порівняно з показниками, які були зафіксовані ввечері 16 квітня та в ніч на п’ятницю, ситуація дещо покращилася, адже показники перевищували 300 пунктів. Напередодні у повітрі Києва зафіксували продукти горіння з Чорнобильської зони. Фахівці попросили людей зачинити вікна та не виходити на вулицю, ввімкнути системи кондиціонування та очищення повітря, збільшити споживання рідини до 2-3 літрів на день для дорослих. Для відшкодування втрати солей та мікроелементів рекомендується пити підсолену і мінеральну лужну воду, молочно-кислі напої (знежирене молоко, молочну сироватку), соки, мінералізовані напої, киснево-білкові коктейлі.

Фоторепортажі

всі Фоторепортажі
Популярные теги
Александр Зубко, Дмитрий Дятлов, передовая, Париж, Донбасс, Шахтер, Сергей Смоленцев, сборная Украины, портрет, солдат, дети, дизайн, история, пляжи, США, Динамо, Карпаты, Новый Год, Київ, природа, искусство, культура, туризм, путешествия, визиты, Путин, протесты, ВСУ, технологии, уикенд, Россия, фотография, Нацгвардия, выставки, оккупация, фестивали, столкновения, Україна, Війна, церковь, фотопроект, фотоконкурсы, город, Киев, праздники, Зеленский, юмор, коронавирус, терроризм, мода, Польша, Крым, учения, общество, архитектура, Верховная Рада, соревнования, полиция, карантин, автомобили, зима, мир, политика, самолеты, митинги, пейзажи, #Євромайдан, суд, Киевщина, пожары, авиация, ВМС, ЗСУ, ДСНС, медицина, военная техника, футбол, животные, стихийные бедствия, НАТО, музыка, традиции, корабли, акции, Майдан, спорт, живопись, Китай, пандемия, Бахмут, Львів, война, Порошенко, Одесса, обстрелы, люди, фотоподборки, женщины, выборы, марш