НОВОСТИ ДНЯ: Україну в неділю прогріє до +25°  Хаббл запечатлел поразительный мощный звездный взрыв   Возле Новой Зеландии нашли шесть новых видов причудливых губок   От сильных заморозков к оттепели: синоптик рассказала, к какой зиме готовиться украинцам  Рекордний урожай майже зібрали — вже є понад 46 мільйонів тонн зерна  Предложено очень простое объяснение, почему Марс не пригоден для жизни   Бабье лето пришло: какой будет погода в Украине на 26 сентябрявсе новости дня
Фото и Видео
Фоторепортажи
07.05.2020   Київ, Україна   kyivcity.gov.ua

У столиці «Муніципальної охорони» проконтролювала ринки та МАФи

Представники Київської міської державної адміністрації спільно з КП «Муніципальна охорона» провели рейд щодо дотримання протиепідемічних вимог МАФами, які продають «швидку» їжу та напої на виніс, а також ринками столиці. Про це повідомив радник Київського міського голови, секретар Штабу з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації Володимир Бондаренко.
«Під час рейду виявили роботу МАФів у парку Шевченка, але після короткої розмови, продавці зачинили кіоск. Будемо днями перевіряти, щоб вони не відновили роботу до завершення заборони на відвідування парків. Адже робота МАФів у місцях, що обмежені для відвідування, зокрема, у парках, – не допускається. Загалом тенденція непогана – власники МАФів інструктують продавців щодо протиепідемічних заходів, тому у більшості випадків порушень немає. Те саме стосується й ринків», – розповів Володимир Бондаренко. Він наголосив, що протягом дії карантину проводитимуть перевірки дотримання протиепідемічних вимог. Окрім того, рейдовим способом будуть перевіряти дотримання правил карантину, санітарно-гігієнічних, санітарно-протиепідемічних правил і норм.
Нагадаємо, що в Києві затвердили вимоги до роботи МАФів, які готують і продають «швидку» їжу та напої на виніс, а також до роботи ринків. Так, працювати можуть тільки МАФи, де приготування здійснюється всередині, без доступу споживачів, а продаж – через спеціально обладнане віконце видачі. На входах мають бути диспенсери з антисептиками, забезпечено наявність одноразових серветок, рукавичок для відвідувачів. Звичайно, що у МАФах мають дотримуватися загальних протиепідемічних вимог та дезінфекційних заходів, як то масковий режим, щоденна термометрія персоналу, організація безпечного збору використаних засобів індивідуального захисту та їх утилізація, забезпечення дотримання дистанції тощо.
Що до роботи ринків, там мають забезпечити: масковий режим працівників та відвідувачів; дистанційну термометрію на вході; недопуск на територію ринку осіб із ознаками ГРВІ; забезпечення дистанції 3 м між торговими місцями та дистанції 1,5 м між відвідувачами; дезінфекцію контактних поверхонь кожні три години; недопущення стихійної торгівлі навколо ринків; заборону на приготування та споживання їжі на місці продажу.
Варто зазначити, що агропродовольчі ринки столиці відкривають поступово за умови забезпечення ними виконання низки протиепідемічних вимог.

Фоторепортажи

все фоторепортажи
Популярные теги
джаз, митинги, путешествия, авиация, фотопроект, марш, стихийные бедствия, фотоподборки, экология, ДСНС, туризм, Львів, Крым, учения, Дмитрий Дятлов, выставки, Нацгвардия, Майдан, Россия, Сергей Смоленцев, Динамо, знаменитости, парады, протесты, политика, США, соревнования, суд, мода, Китай, церковь, пожары, НАТО, живопись, передовая, карантин, религия, корабли, дети, юмор, Лига Чемпионов УЕФА, солдат, Порошенко, фотография, полиция, ВМС, искусство, портрет, технологии, дизайн, показы, столкновения, #Євромайдан, город, пандемия, политики, Зеленский, война, пейзажи, животные, Александр Зубко, досуг, природа, мир, коронавирус, Новый Год, АТО, ЗСУ, Путин, самолеты, ВСУ, Шахтер, архитектура, фотоконкурсы, история, акции, сборная Украины, фестивали, оккупация, музыка, спорт, праздники, уикенд, Одесса, люди, Киев, Верховная Рада, выборы, зима, пляжи, женщины, тест-драйв, культура, Карпаты, общество, футбол, Донбасс, медицина, автомобили, традиции