НОВОСТИ ДНЯ: В Україні різко зміниться погода: синоптики оновили прогноз і зробили попередження  Укрпошта випускає у продаж марку «Русскій воєнний корабль… ВСЬО!»  російські загарбники вирішили змінити назву Київської Русі у підручниках для дітей  23 травня в Україні без істотних опадів, вдень до +19°  У білорусі ховають найманців російських ПВК, які воювали проти України – розвідка  росіяни не можуть відновити аеродром у Тирасполі – пропили техніку та апаратуру  ЗСУ на сході відбили ворожу атаку і знищили вісім одиниць військової технікивсе новости дня
Фото и Видео
Фоторепортажи
08.05.2020   Київ, Україна   Міністерство юстиції України

У СІЗО – офіційно з комфортом: платні камери в українських в'язницях

Міністр юстиції Денис Малюська: «Є хто скучив за новинами в‘язничної реформи?) Якщо так, тоді ось вам:
Сьогодні запустили функціонування платних камер з поліпшеними умовами розміщення в українських слідчих ізоляторах.

Першим справився Київський СІЗО – запрацювали 4 камери: одна 2-місна, одна 3-місна та дві 4-місні. Решту українських СІЗО підтягнуться трохи згодом. Вартість розміщення у Києві залежить від терміну, за який здійснюється оплата: 2 000 грн. за добу, 8 000 грн. за тиждень та 12 000 грн. за місяць.
Для зручності на наступному тижні забезпечимо можливість оплати онйлан на сайті «Онлайн будинок юстиції». Отримані кошти СІЗО будуть спрямовувати на підтримання належних умов утримання у безкоштовних камерах та на покриття собівартості утримання камер з поліпшеними умовами. Ініціатива запровадження платних камер має дві ключові цілі:


1) прибрати корупцію (замість хабаря гроші за ліпшу камеру будуть йти офіційно у бюджетний спецфонд), та
2) знайти додаткове фінансування для слідчих ізоляторів – зараз бюджетних коштів не вистачає, а вимагати додаткових коштів платників податків ми не хочемо.


Протягом запуску проекту наші опоненти спробували розкрутити два міфи: що нібито мова йде про «ВІП-камери» та що ця ініціатива порушує права людини. Обидва міфи, звичайно, є хибними. Це точно не «ВІП-камери», як видно із фотографій нічого надзвичайного ми не пропонуємо і не забезпечуємо. Ми надаємо можливість користуватися більшою ніж звичайно площею камер, а також базовим обладнанням, на кшталт холодильника, телевізора або столового приладдя. Ну і ремонт не сторічної давнини, як це часто трапляється у наших слідчих ізоляторах.
Наявність платних камер не порушує прав людини. Як і раніше, ми забезпечуємо функціонування безкоштовних камер і їх стан не тільки не погіршиться, а навпаки буде поліпшений за рахунок доходів, які генеруватимуть платні камери. При цьому слід пам’ятати, що мова йде про слідчі ізолятори, тобто місця, де утримуються люди, щодо яких немає вироку суду і які вважаються невинуватими у вчиненні злочину. Якщо особа з точки зору закону невинувата – ми не повинні обмежувати її у можливості оплатити ліпші умови проживання. Що стосується злочинців (щодо яких вироки набрали законної сили) то їм жодні поліпшені умови за гроші створюватись не будуть. У тюрмах усі будуть у рівних умовах і будуть відбувати встановлене судом покарання за вчинений злочин.


Платні камери прибирають одну із корупційних схем у СІЗО. Це означатиме, що цю ініціативу намагатимуться припинити, саботувати, дискредитувати та намагатися обійти. Ми до цього готові, забезпечили прийняття усіх необхідних нормативних актів, впровадили системи контролю за наповненістю камер та витрачання грошей. Тому якщо хтось хоче повоювати – welcome».

Фоторепортажи

все фоторепортажи
Популярные теги
учения, фотопроект, зима, солдат, сборная Украины, война, живопись, футбол, карантин, самолеты, Киевщина, соревнования, Александр Зубко, традиции, дети, полиция, фотография, автомобили, выставки, авиация, животные, Нацгвардия, ДСНС, столкновения, общество, #Євромайдан, Одесса, политика, визиты, тест-драйв, стихийные бедствия, спорт, Киев, Дмитрий Дятлов, АТО, митинги, Динамо, путешествия, Шахтер, архитектура, показы, технологии, выборы, история, Зеленский, дизайн, туризм, пляжи, Крым, пандемия, портрет, Рождество, музыка, Китай, ВСУ, город, марш, Верховная Рада, экология, пейзажи, Россия, мир, парады, природа, коронавирус, знаменитости, церковь, фестивали, пожары, Польша, оккупация, фотоконкурсы, Сергей Смоленцев, Донбасс, протесты, Майдан, военная техника, Карпаты, ВМС, Порошенко, люди, праздники, уикенд, ЗСУ, Путин, передовая, Львів, Новый Год, корабли, культура, фотоподборки, юмор, акции, НАТО, депутаты, мода, искусство, США, женщины, суд