НОВОСТИ ДНЯ: "Росіяни не тікають з поля бою": Путін продемонстрував цілковиту необізнаність про своїх солдатів-дезертирів  У Німеччині заявили, що Україна має право захищатися і за межами своєї країни  Мобілізація жінок в Україні: як призивають і кому потрібно обов'язково стати на облік  Hubble зробив фотографію наймолодшої галактики у всесвіті  Підрив довіри та дискредитація співпраці. Як пропаганда РФ атакує Литву, Польщу та Україну  В Україні 9 грудня ймовірний мокрий сніг та дощ, вдень до 5° тепла  Путіну привиділася польська "агресія": він заявив, що "тільки РФ дасть Україні гарантії безпеки"все новости дня
Фото и Видео
Фоторепортажи
14.05.2020   Львів, Україна   УНІАН

У Львові відкрився перший в Україні автокінотеатр на даху

Кінотеатри, театри, концертні зали, клуби та інші масові розважальні заклади досі заборонені в Україні через карантин. Виключення – доволі незвична для українців розвага – автокінотеатри.
У Львові 13 травня відкрився перший в Україні автокінотеатр на даху. Розташований він на верхівці однієї з міських парковок - в ТРК "Південий".  Він працює за таким принципом: під'їжджаєте на машині, платите за "в'їзний" квиток і насолоджуєтеся кіно на великому екрані з власного авто.
В Україні автокінотеатрів не так багато, як, наприклад, у тій же Німеччині, де в період карантину туди перенесли не тільки кіно, але і концерти, і навіть проповіді.

Фоторепортажи

все фоторепортажи
Популярные теги
ЗСУ, самолеты, ДСНС, зима, фотоконкурсы, Карпаты, фотопроект, путешествия, технологии, столкновения, выставки, протесты, стихийные бедствия, дизайн, Путин, автомобили, пожары, Донбасс, живопись, фотография, история, уикенд, Китай, туризм, Нацгвардия, Новый Год, женщины, передовая, природа, авиация, АТО, корабли, музыка, Порошенко, спорт, солдат, культура, Майдан, Крым, #Євромайдан, война, полиция, Зеленский, церковь, суд, сборная Украины, дети, общество, Россия, искусство, соревнования, учения, фотоподборки, Киевщина, политика, НАТО, показы, марш, пляжи, выборы, Дмитрий Дятлов, животные, Польша, Киев, Львів, ВСУ, акции, митинги, Шахтер, карантин, военная техника, портрет, ВМС, парады, Верховная Рада, Александр Зубко, пейзажи, люди, Динамо, город, оккупация, мода, Одесса, архитектура, медицина, пандемия, коронавирус, праздники, Сергей Смоленцев, юмор, США, традиции, мир, фестивали, политики, футбол, обстрелы, экология, тест-драйв, визиты