НОВИНИ ДНЯ: Які монети та купюри виходять з обігу в Україні  Погода в Україні: 23 грудня ще тепло, а далі вдарять морози  ВЛК можуть скоротити перелік хвороб, які дають непридатність — деталі  WP: Російська економіка слабша, ніж будь-коли — чи варто чекати на колапс  Місячний гороскоп: що можна і чого не можна робити 23 грудня  Перед Різдвом усе зміниться: якою буде погода 23 грудня і коли прийде холод  Точка неповернення: з 22 грудня стартує енергетичний зсув, який змінює долю всіх знаків зодіаку – що чекає саме на васвсі новини дня
Фото і Відео
Фоторепортажі
10.06.2020   Київ, Україна   УНІАН, Укрінформ

Петро Порошенко у ДБР

П'ятий президент Петро Порошенко прибув на допит до Державного бюро розслідувань у справі про переміщення через кордон картин всесвітньо відомих художників, у якій Печерський райсуд ухвалив рішення про його примусовий привід.
"Сьогодні на вулиці під ДБР відбувається справжня мистецька подія. Зустріч з прекрасним. А шанувальники мистецтва у нас сидять у ДБР... Я гублюся в догадках, навіщо я їм сьогодні тут знадобився? Можу передбачити, що вони хочуть вибачитися за брутальне порушення закону, коли озброєний до зубів спецназ ДБР штурмував не Слов'янськ, а Національний музей Гончара, ламаючи двері", - сказав Порошенко перед допитом, звертаючись до своїх прихильників і журналістів.
Під ДБР також проходить акція на підтримку Порошенка. Активісти тримають у руках репродукції відомих картин, на яких замість оригінальних героїв зображені обличчя Президента Володимира Зеленського, генпрокурора Ірини Венедіктової і керівників ДБР. На акції присутні народні депутати від партії "Європейська солідарність".
Адвокат експрезидента Ілля Новіков заявив, що допит Порошенка в ДБР у справі про переміщення через кордон картин не відбувся. Натомість йому намагалися оголосити підозру у справі про призначення заступника керівника Служби зовнішньої розвідки Сергія Семочка.
Слідчі Державного бюро розслідувань готують клопотання про обрання п'ятому президенту Петру Порошенку запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою у справі про можливе незаконне призначення Сергія Семочка заступником голови Служби зовнішньої розвідки. Відповідна інформація оприлюднена на сторінці відомства у Facebook.
"Наразі слідчі ДБР вирішують питання щодо обрання відносно підозрюваного запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою", - інформують у бюро. Зазначається, що прокурори Офісу генерального прокурора за дорученням генпрокурора повідомили у будівлі ДБР про підозру народному депутату. Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснюють слідчі Головного слідчого управління Державного бюро розслідувань.
"Слідством встановлено, що народний депутат, який перебував у статусі п'ятого Президента України, схилив військову службову особу - голову Служби зовнішньої розвідки України до вчинення злочину, а саме перевищення ним влади та службових повноважень, тобто умисного вчинення дій, які явно виходять за межі наданих йому прав та повноважень, вчиненого в умовах особливого періоду, шляхом видання явно злочинного наказу (ч. 4 ст. 27, ч. 4 ст. 41, ч. 4 ст. 426-1 Кримінального кодексу України)", - йдеться в повідомленні ДБР.
Порошенко не став спілкуватися з представником ОГП і залишив будівлю ДБР.

Фоторепортажі

всі Фоторепортажі
Популярные теги
стихийные бедствия, мода, ЗСУ, Майдан, уикенд, Нацгвардия, корабли, медицина, фотопроект, Верховная Рада, самолеты, город, #Євромайдан, технологии, передовая, военная техника, праздники, соревнования, карантин, Бахмут, дети, Зеленский, Россия, протесты, Сергей Смоленцев, Львів, общество, сборная Украины, пейзажи, Крым, Дмитрий Дятлов, полиция, природа, фотография, ДСНС, автомобили, церковь, столкновения, Україна, митинги, футбол, архитектура, джаз, дизайн, фестивали, ВСУ, зима, обстрелы, животные, Китай, солдат, Польша, авиация, мир, Париж, женщины, Донбасс, НАТО, коронавирус, искусство, политика, война, туризм, ВМС, история, традиции, визиты, Путин, США, Новый Год, марш, выставки, культура, Киевщина, живопись, акции, спорт, Киев, оккупация, выборы, пандемия, Александр Зубко, Одесса, фотоконкурсы, люди, Шахтер, юмор, суд, Динамо, музыка, учения, Київ, терроризм, Війна, Порошенко, фотоподборки, портрет, пляжи, пожары, путешествия