НОВИНИ ДНЯ: Точна дата весняного рівнодення та початку астрономічної весни 2026 року  Ціни на пальне в Україні: експерт відповів, чи коштуватимуть бензин і дизель 100 грн за літр  Гороскоп на 17 березня за картами Таро: Дівам - обман, Стрільцям - підтримка  Стармер анонсував зустріч із Зеленським і попередив про небезпечну вигоду для Путіна  Гороскоп на 17 березня: Скорпіонам - конфлікти, Рибам - випробування  Ажіотаж спадає: Свириденко заспокоїла українців щодо ситуації з пальним на АЗС  Новий астрологічний цикл уже стартував: як сезон Овна змінить життя всіх знаків зодіаку на цьому тижнівсі новини дня
Фото і Відео
Фоторепортажі
10.06.2020   Київ, Україна   УНІАН, Укрінформ

Петро Порошенко у ДБР

П'ятий президент Петро Порошенко прибув на допит до Державного бюро розслідувань у справі про переміщення через кордон картин всесвітньо відомих художників, у якій Печерський райсуд ухвалив рішення про його примусовий привід.
"Сьогодні на вулиці під ДБР відбувається справжня мистецька подія. Зустріч з прекрасним. А шанувальники мистецтва у нас сидять у ДБР... Я гублюся в догадках, навіщо я їм сьогодні тут знадобився? Можу передбачити, що вони хочуть вибачитися за брутальне порушення закону, коли озброєний до зубів спецназ ДБР штурмував не Слов'янськ, а Національний музей Гончара, ламаючи двері", - сказав Порошенко перед допитом, звертаючись до своїх прихильників і журналістів.
Під ДБР також проходить акція на підтримку Порошенка. Активісти тримають у руках репродукції відомих картин, на яких замість оригінальних героїв зображені обличчя Президента Володимира Зеленського, генпрокурора Ірини Венедіктової і керівників ДБР. На акції присутні народні депутати від партії "Європейська солідарність".
Адвокат експрезидента Ілля Новіков заявив, що допит Порошенка в ДБР у справі про переміщення через кордон картин не відбувся. Натомість йому намагалися оголосити підозру у справі про призначення заступника керівника Служби зовнішньої розвідки Сергія Семочка.
Слідчі Державного бюро розслідувань готують клопотання про обрання п'ятому президенту Петру Порошенку запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою у справі про можливе незаконне призначення Сергія Семочка заступником голови Служби зовнішньої розвідки. Відповідна інформація оприлюднена на сторінці відомства у Facebook.
"Наразі слідчі ДБР вирішують питання щодо обрання відносно підозрюваного запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою", - інформують у бюро. Зазначається, що прокурори Офісу генерального прокурора за дорученням генпрокурора повідомили у будівлі ДБР про підозру народному депутату. Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснюють слідчі Головного слідчого управління Державного бюро розслідувань.
"Слідством встановлено, що народний депутат, який перебував у статусі п'ятого Президента України, схилив військову службову особу - голову Служби зовнішньої розвідки України до вчинення злочину, а саме перевищення ним влади та службових повноважень, тобто умисного вчинення дій, які явно виходять за межі наданих йому прав та повноважень, вчиненого в умовах особливого періоду, шляхом видання явно злочинного наказу (ч. 4 ст. 27, ч. 4 ст. 41, ч. 4 ст. 426-1 Кримінального кодексу України)", - йдеться в повідомленні ДБР.
Порошенко не став спілкуватися з представником ОГП і залишив будівлю ДБР.

Фоторепортажі

всі Фоторепортажі
Популярные теги
Россия, фотоподборки, ДСНС, акции, Україна, война, традиции, Шахтер, учения, общество, стихийные бедствия, дизайн, солдат, #Євромайдан, ЗСУ, ВМС, фотография, уикенд, Александр Зубко, фестивали, выборы, терроризм, США, Сергей Смоленцев, город, Нацгвардия, пандемия, пляжи, портрет, люди, Динамо, выставки, спорт, пейзажи, Верховная Рада, культура, история, самолеты, искусство, архитектура, передовая, оккупация, коронавирус, футбол, дети, Путин, Одесса, праздники, Майдан, Київ, природа, автомобили, столкновения, ВСУ, пожары, Війна, путешествия, Киевщина, женщины, визиты, Зеленский, протесты, соревнования, корабли, Порошенко, сборная Украины, обстрелы, музыка, живопись, военная техника, Донбасс, Бахмут, фотоконкурсы, политика, Новый Год, технологии, медицина, Киев, мода, митинги, фотопроект, джаз, мир, НАТО, Польша, церковь, Китай, юмор, Париж, Дмитрий Дятлов, Львів, авиация, Велика Британія, марш, суд, туризм, животные, зима, карантин, полиция