Фото и Видео
Фоторепортажи
24.11.2020   Львів, Україна   Facebook/ Oleg Samchuk

У Львові створили найбільшу реанімацію в Україні

У Львівській клінічній лікарні швидкої допомоги облаштували найбільшу в Україні реанімацію – на 100 ліжкомісць: 50 – для хворих на COVID-19 і 50 – для пацієнтів з іншими хворобами. Про це повідомляє директор Львівської клінічної лікарні швидкої допомоги Олег Самчук у Фейсбуці:
«Найбільша реанімація в Україні - 100 реанімаційних ліжок! Саме стільки їх зараз у Клінічній лікарні швидкої медичної допомоги міста Львова. Від початку пандемії ми збільшували кількість місць, щоб мати змогу рятувати життя львів'янам та жителям області! 50 із них - для пацієнтів із Covid-19. І поряд із кожним - апарат ШВЛ! Укомплектувати ними реанімацію було принципово важливо, і нам це вдалося. Ще 50 ліжок - для пацієнтів з іншими хворобами: політравми, інсульти, інфаркти, сепсис та поліорганна недостатність, а також стани після тяжких операцій.
Завдяки портативним ренгтген- та УЗД-апаратам наші лікарі мають змогу оперативно виконувати всю необхідну діагностику. Поряд із реанімацією - КТ і МРТ. У лікарні обладнана сучасна лабораторія. Про фаховість наших співробітників навіть говорити не варто - це за замовчуванням професіонали!
Наразі в наших палатах інтенсивної терапії та реанімації перебувають 78 пацієнтів. З них біля 30 з коронавірусною хворобою. На апаратах штучної вентиляції легень наразі 13 людей. Щохвилини працівники відділення анестезіології та інтенсивної терапії працюють над тим, щоб кожен з них зміг впоратися з недугою.
Наше завдання - пройти цю пандемію з мінімальними втратами! Ми робимо для цього все, що від нас залежить! І навіть більше!».

Фоторепортажи

все фоторепортажи
Популярные теги
пожары, общество, Путин, досуг, технологии, знаменитости, стихийные бедствия, Дмитрий Дятлов, культура, коронавирус, традиции, США, Верховная Рада, НАТО, акции, Порошенко, марш, учения, корабли, экология, зима, пандемия, Россия, искусство, футбол, город, АТО, передовая, Шахтер, уикенд, ВМС, тест-драйв, Майдан, фотоподборки, Китай, природа, фотопроект, политика, митинги, Львів, ЗСУ, туризм, Киев, мир, джаз, депутаты, Динамо, суд, дети, музыка, люди, политики, ДСНС, живопись, история, Сергей Смоленцев, ВСУ, Донбасс, портрет, пейзажи, парады, автомобили, спорт, война, медицина, праздники, Новый Год, сборная Украины, архитектура, Одесса, Карпаты, юмор, самолеты, столкновения, соревнования, Крым, Зеленский, Александр Зубко, дизайн, пляжи, фотоконкурсы, фотография, оккупация, Нацгвардия, #Євромайдан, церковь, животные, солдат, выставки, протесты, выборы, Лига Чемпионов УЕФА, показы, фестивали, женщины, путешествия, авиация, полиция, карантин, мода