НОВОСТИ ДНЯ: Ударить похолодання: синоптики розповіли, чи чекати першого снігу в Україні в жовтні  Експерти спрогнозували можливі терміни деокупації Криму та Донбасу  Чи можливе заморожування бойових дій в Україні: думка експерта  Фінансовий гороскоп на жовтень 2023 року  До України суне похолодання  "Війна прогнозів". Як близько до перемоги України: що кажуть на Заході та оцінки експертів  В Україні вперше виплатять винагороду викривачу корупції: отримає 13 млн гривенвсе новости дня
Фото и Видео
Фоторепортажи
24.11.2020   Львів, Україна   Facebook/ Oleg Samchuk

У Львові створили найбільшу реанімацію в Україні

У Львівській клінічній лікарні швидкої допомоги облаштували найбільшу в Україні реанімацію – на 100 ліжкомісць: 50 – для хворих на COVID-19 і 50 – для пацієнтів з іншими хворобами. Про це повідомляє директор Львівської клінічної лікарні швидкої допомоги Олег Самчук у Фейсбуці:
«Найбільша реанімація в Україні - 100 реанімаційних ліжок! Саме стільки їх зараз у Клінічній лікарні швидкої медичної допомоги міста Львова. Від початку пандемії ми збільшували кількість місць, щоб мати змогу рятувати життя львів'янам та жителям області! 50 із них - для пацієнтів із Covid-19. І поряд із кожним - апарат ШВЛ! Укомплектувати ними реанімацію було принципово важливо, і нам це вдалося. Ще 50 ліжок - для пацієнтів з іншими хворобами: політравми, інсульти, інфаркти, сепсис та поліорганна недостатність, а також стани після тяжких операцій.
Завдяки портативним ренгтген- та УЗД-апаратам наші лікарі мають змогу оперативно виконувати всю необхідну діагностику. Поряд із реанімацією - КТ і МРТ. У лікарні обладнана сучасна лабораторія. Про фаховість наших співробітників навіть говорити не варто - це за замовчуванням професіонали!
Наразі в наших палатах інтенсивної терапії та реанімації перебувають 78 пацієнтів. З них біля 30 з коронавірусною хворобою. На апаратах штучної вентиляції легень наразі 13 людей. Щохвилини працівники відділення анестезіології та інтенсивної терапії працюють над тим, щоб кожен з них зміг впоратися з недугою.
Наше завдання - пройти цю пандемію з мінімальними втратами! Ми робимо для цього все, що від нас залежить! І навіть більше!».

Фоторепортажи

все фоторепортажи
Популярные теги
Нацгвардия, показы, город, культура, искусство, выставки, Шахтер, сборная Украины, Львів, обстрелы, музыка, Китай, Киевщина, Зеленский, визиты, экология, ВМС, стихийные бедствия, мир, природа, Верховная Рада, общество, солдат, уикенд, корабли, митинги, фотоконкурсы, самолеты, медицина, акции, дети, история, мода, военная техника, церковь, Крым, Новый Год, Донбасс, парады, соревнования, передовая, фестивали, футбол, фотопроект, традиции, Одесса, фотография, зима, пляжи, карантин, суд, пейзажи, дизайн, оккупация, учения, выборы, Александр Зубко, Дмитрий Дятлов, юмор, #Євромайдан, Порошенко, Киев, праздники, марш, Путин, автомобили, путешествия, Майдан, терроризм, коронавирус, Динамо, технологии, животные, Польша, спорт, пожары, ВСУ, Россия, живопись, протесты, пандемия, ЗСУ, Сергей Смоленцев, авиация, Карпаты, фотоподборки, люди, туризм, тест-драйв, политика, столкновения, портрет, архитектура, НАТО, Бахмут, война, полиция, женщины, ДСНС, США