Попри перемир'я терористи продовжують обстріли територій, підконтрольних силам АТО
Українські бійці показали кадри, які демонструють умови, в яких оборонці Покровська щоденно стримують просування російських окупантів.
Служба безпеки України вперше уразила танкер "тіньового флоту" Росії у нейтральних водах Середземного моря.
Агенти партизанського руху "АТЕШ" провели розвідку у Волгоградській області РФ та зафіксували роботу об’єктів російської протиповітряної оборони поблизу міста Михайлівка.
Українські Сили спеціальних операцій зірвали спробу російських військ закріпитися поблизу Покровська.
Українські військові у Куп'янську знищили газову трубу, через яку російські окупанти намагалися просочуватися до міста. Таким чином, шлях росіянам до міста перекрито.
У Повітряних силах ЗСУ показали французькі винищувачі Mirage 2000 під час виконання бойових завдань в Україні.
В російському місті Орел ввечері 16 листопада пролунало багато вибухів. Мішенню могла стати місцева теплоелектроцентраль (ТЕЦ), росіяни скаржаться на атаку ударних безпілотників.
Кадри пуску українських далекобійних ракет ("Довгі Нептуни") по території Росії в ніч на 14 листопада з'явились в мережі.
У ніч на 29 жовтня ударні безпілотники СБУ вразили ключові військові та інфраструктурні об’єкти окупантів у Криму.
Українські військові провели унікальну операцію - за допомогою FPV-дрона було збито російський гелікоптер Мі-28.
Американський аналітик назвав умови, які можуть змусити Путіна сісти за стіл переговорів
влажность:
давление:
ветер:
Контракти.UA