НОВОСТИ ДНЯ: 3 причины есть грейпфрут каждый день  Канадское правительство хочет сделать 80% своего автопарка электрическим или гибридным  Почти 70 украинских военных считают пропавшими без вести  Снег и морозы будут меняться оттепелью: синоптик дал прогноз погоды на Новый год 2021  Как сварить какао с молоком "как в детском саду"  Черная дыра в галактике оказалась ближе к Земле, чем считалось  Чего ожидать от погоды в понедельниквсе новости дня
Фото и Видео
Фоторепортажи
03.08.2018   Київська обл., Україна   rnbo.gov.ua

Сучасні українські гелікоптери: Турчинов відвідав виробництво

Секретар Ради національної безпеки і оборони України Олександр Турчинов відвідав з робочою поїздкою два підприємства-виробники вертольотів «ЧЕЗАРА» і «ВІБСТОН АЕРО» у Київській області, де ознайомився з сучасними зразками легких вертольотів та оглянув виробничий процес.
Турчинов вважає перспективним використання новітніх вертольотів вітчизняного виробництва для потреб як безпекового, так і цивільного сектору країни. Він зауважив, що Україна продовжує традиції нашого великого земляка Ігоря Сікорського, створюються нові виробництва вертольотів різного класу. Секретар РНБО України нагадав, що усьому світові відома продукція потужного підприємства «Мотор Січ», «але останнім часом в країні вже створено шість нових підприємств з виробництва легких вертольотів».
«Лише в Київській області ми сьогодні побували на двох таких виробництвах, - додав він. - Молоді перспективні конструктори та інженери створюють легкі багатоцільові вертольоти, які можуть використовуватися у прикордонних військах, в ДСНС для знаходження та локалізації надзвичайних ситуацій, для розвідки та виконання бойових завдань тактичного рівня у Збройних Силах тощо. Але крім сектору безпеки і оборони, вертолітне виробництво є дуже перспективним напрямом для цивільного сектору. Легкі вертольоти - мобільні та швидкі, можуть розв'язувати проблему транспортного сполучення. І настав час подивитися на вертоліт як на звичайний та ефективний транспортний засіб».
Водночас Турчинов акцентував на неготовності вітчизняної інфраструктури для широкого використання вертольотів як транспортних засобів, що «при бажанні може бути швидко змінене». Секретар РНБО додав, що багато країн йдуть шляхом активного розвитку вертолітної інфраструктури та спрощення використання повітря для приватних вертолітних перевезень, і необхідно переймати їх досвід.
«В Україні чимало проблем з будівництвом доріг, які вирішуються достатньо важко і повільно. Але небо у нас відповідає найкращим європейським стандартам без жодних інвестицій, і йому не потрібен ямковий ремонт, на якому можна вкрасти гроші. І тому легкі вертольоти можуть користуватися попитом на внутрішньому ринку, причому, ціна, яку пропонують українські виробники, на порядок нижча закордонних аналогів. Вже сьогодні ці вертольоти «по кишені» середньому підприємству», - резюмував він.

Фоторепортажи

все фоторепортажи
Популярные теги
юмор, Динамо, показы, фотопроект, мода, самолеты, джаз, природа, карантин, животные, выставки, пейзажи, стихийные бедствия, Зеленский, город, фотография, Китай, экология, Путин, коронавирус, АТО, марш, мир, #Євромайдан, Россия, зима, оккупация, политика, война, пандемия, живопись, спорт, Майдан, религия, НАТО, Шахтер, искусство, пляжи, фестивали, уикенд, дети, женщины, фотоконкурсы, Львів, ЗСУ, архитектура, Дмитрий Дятлов, соревнования, люди, протесты, митинги, Нацгвардия, церковь, полиция, путешествия, Сергей Смоленцев, ВМС, пожары, Верховная Рада, праздники, фотоподборки, туризм, фотографы, Новый Год, беспорядки, культура, политики, корабли, Одесса, Карпаты, парады, Донбасс, солдат, общество, портрет, акции, тест-драйв, дизайн, традиции, досуг, Порошенко, Саакашвили, знаменитости, технологии, выборы, медицина, Александр Зубко, суд, США, авиация, музыка, ВСУ, футбол, учения, ДСНС, история, столкновения, автомобили, Киев, заводы