НОВОСТИ ДНЯ: Сегодня - День памяти защитников Донецкого аэропорта  Трамп покинет Белый дом утром до передачи полномочий Байдену - СМИ  Марсоход NASA запишет, как «звучит» Красная планета  Осадки отступят, а морозы еще больше усилятся: прогноз погоды в Украине на выходные, 16-17 января  В США разработали стаю рыбных роботов  Киев вошел в ТОП-100 самых зеленых городов планеты  Синоптик рассказал, сколько продержится в Украине зимняя погодавсе новости дня
Фото и Видео
Фоторепортажи
10.05.2019   Чорне море   ВМС ЗС України

Ракетний катер «Прилуки» та британський корабель гідрографічної розвідки провели спільні навчання

Кожен візит кораблів НАТО до Одеси, це можливість для отримання додаткових знань і вдосконалення навичок взаємодії з нашими іноземними колегами. Ось і цього разу ракетний катер "Прилуки" провів низку тренувань PASSEX в акваторії Чорного моря з кораблем гідрографічної розвідки HMS ECHO H87 Королівських Військово-Морських Сил Великої Британії. У ході спільного тренування український ракетний катер і британський корабель виконали завдання з тактичного маневрування, навчання з протиповітряної оборони, а також провели тренування зі зв’язку у відповідності до стандартів НАТО. Окрім цього, до тренувань залучався гелікоптер морської авіаційної бригади. Зокрема, морський багатоцільовий вертоліт М-14 виконував завдання щодо висвітлення надводної обстановки в районі тренувань. Також разом із кораблями відпрацьовував дії в ході пошуково-рятувальної операції та подальшої евакуації постраждалого.
‒ Сьогодні перед нами стояло завдання підняти з борту британського корабля потерпілого. Вважаю, що відпрацювали на відмінно. Особливістю роботи на такому невеличкому майданчику є те, що гелікоптер має дуже близько підійти до різних надбудов та антен корабля, і розрахувати так, щоб ніщо не зачепити, а для нас, рятівників ‒ вийти з борту гелікоптера, і надати допомогу є справою звичайною та буденною. Нічого надзвичайного, ‒ прокоментував інструктор-рятувальник парашутно-десантної групи старший сержант Сергій Картель.
Слід зазначити, що подібні навчання є черговим кроком на шляху поглиблення співробітництва флотів двох країн і підвищення рівня взаємосумісності, метою якої є зміцнення стабільності і безпеки у Чорноморському регіоні.

Фоторепортажи

все фоторепортажи
Популярные теги
автомобили, женщины, Порошенко, политики, фотопроект, фотоконкурсы, архитектура, пандемия, Александр Зубко, знаменитости, искусство, корабли, медицина, заводы, Карпаты, джаз, футбол, война, Зеленский, дизайн, Сергей Смоленцев, соревнования, самолеты, НАТО, Киев, выборы, туризм, ДСНС, показы, акции, животные, Лига Чемпионов УЕФА, живопись, АТО, Львів, мода, фотография, Россия, портрет, церковь, Нацгвардия, суд, фотоподборки, пляжи, протесты, культура, общество, религия, авиация, город, традиции, природа, парады, оккупация, беспорядки, спорт, Верховная Рада, ВМС, люди, ВСУ, Одесса, Дмитрий Дятлов, Путин, пейзажи, полиция, Китай, столкновения, музыка, уикенд, зима, Донбасс, фотографы, ЗСУ, #Євромайдан, выставки, политика, история, путешествия, солдат, праздники, фестивали, дети, тест-драйв, досуг, мир, экология, марш, митинги, Шахтер, Новый Год, Динамо, стихийные бедствия, США, коронавирус, учения, пожары, технологии, Майдан, юмор, карантин