Фото и Видео
Фоторепортажи
21.05.2019   Київ, Україна   president.gov.ua

Зустріч Президента України Володимира Зеленського з керівництвом Верховної Ради та парламентських фракцій

В Адміністрації Президента України відбулася зустріч Володимира Зеленського з керівництвом Верховної Ради та лідерами парламентських фракцій і груп. Під час зустрічі йшлося про дострокове припинення повноважень Верховної Ради восьмого скликання та призначення дочасних парламентських виборів.
«Головним аргументом для розпуску Верховної Ради є дуже низька довіра громадян України до цієї інституції – 4%. Це – оцінка роботи парламенту і найвагоміший аргумент для припинення його повноважень. Я як гарант Конституції зобов’язаний гарантувати права громадян України. Юридична підстава для розпуску – з 2016 року не існувало коаліції», – заявив Володимир Зеленський.
Учасники зустрічі також обговорили дату проведення дочасних виборів. Вона залежатиме від того, коли Президент видасть указ про розпуск Парламенту. Також ішлося про скликання позачергового засідання Верховної Ради для ухвалення змін до чинного виборчого законодавства, зокрема щодо скасування мажоритарної системи та зниження прохідного бар’єра до 3%. Крім цього, на зустрічі піднімали питання звільнення українців з російського полону. Володимир Зеленський запропонував провести окрему розмову з представниками команди попереднього Глави держави з цього питання.

Фоторепортажи

все фоторепортажи
Популярные теги
мода, война, транспорт, соревнования, дети, стихийные бедствия, традиции, Киев, искусство, суд, пейзажи, цирк, фотоподборки, НАТО, зима, катастрофы, фотоконкурсы, спорт, США, знаменитости, Донецк, ВМС, авиация, самолеты, беспорядки, выборы, фестивали, Динамо, военная техника, живопись, Майдан, экология, выставки, досуг, ВСУ, #Євромайдан, заводы, животные, аннексия Крыма, мир, природа, акции, Нацгвардия, митинги, путешествия, дизайн, люди, полиция, джаз, протесты, религия, АТО, архитектура, Донбасс, Россия, тест-драйв, портрет, Олимпиада, ЗСУ, история, уикенд, Верховная Рада, женщины, Одесса, туризм, город, учения, столкновения, Дмитрий Дятлов, кошки, Сергей Смоленцев, фотография, парады, общество, милиция, политика, Шахтер, Путин, Саакашвили, юмор, фотопроект, концерты, футбол, оккупация, Карпаты, марш, Порошенко, корабли, Львов, праздники, политики, технологии, Александр Зубко, бизнес, автомобили, Львів, музыка, церковь, культура, солдат