НОВИНИ ДНЯ: "Погрілися, пора померзнути": синоптик прогнозує потужну негоду в Україні  Як F-16 вплинуть на перебіг війни в Україні: Євлаш пояснив  Салат із сиром, яблуками та горіхами: швидкий рецепт  "Погрілися, пора померзнути": синоптикиня уточнила прогноз погоди в Україні на четвер  Мобілізація в Україні: кого з жінок можуть призвати за новим законом  Мобілізація по-новому: чи зроблять тепер недійсними паспорти ухилянтів  Синоптик назвала точну дату, коли в Україні очікуються заморозкивсі новини дня
Бізнес
Технології
01.01.2020 1745

Япония показала проект новейшего истребителя

Министерство обороны Японии опубликовало проектное изображение истребителя нового поколения, который должен поступить на вооружение армии в 2030-х годах.

Как сообщает Громадське, изображение предполагаемого облика истребителя нового поколения (NGF) опубликованное Минобороны Японии в проекте бюджета на 2020 год.

"На его разработку предусмотрено более 250 миллионов долларов. Истребитель шестого поколения раньше называли F3 или Future Fighter (истребитель будущего). Разработкой NGF занимается Mitsubishi Heavy Industries, но к проекту планируют привлечь иностранные компании, в том числе Lockheed Martin, Boeing и Northrop Grumman (США), BAE Systems (Великобритания) и Airbus (Европа)", - говорится в сообщении.

Отмечается, что во время работы над проектом японцы могут заимствовать наработки из европейского проекта машины шестого поколения FCAS и британского истребителя Tempest, а возможно и вообще он будет базироваться на одном из этих проектов. Таким образом разрабатывали истребитель Mitsubishi F-2 — на основе американского самолета F-16 Fighting Falcon.

По расчетам Минобороны Японии, на создание нового самолета уйдет 15 лет, он должен заменить F-2 в 2030-х. Стоимость проекта оценивают в 40 миллиардов долларов.

Как отмечает издание, изображение самолета свидетельствует, что он будет иметь два двигателя и использовать технологию малозаметности, он будет одноместным, вооружение разместят во внутренних отсеках, но могут быть и внешние подвески.

В конце 2000-х — начале 2010-х в Японии реализовали проект истребителя пятого поколения X-2, или ATD-X Shinshin. В 2016 году он совершил первый демонстрационный полет. После нескольких полетов проект остановили, потому что он выполнил задачу — доказал, что японские конструкторы способны разрабатывать подобные машины. Технологии этого проекта планируют использовать при создании NGF.

Оценка материала:

5.00 / 1
Япония показала проект новейшего истребителя 5.00 5 1
Бізнес / Технології
01.01.2020 1745
Еще материалы раздела «Технології»
  • За безпечне користування Windows 10 із 2025 року потрібно буде платити За безпечне користування Windows 10 із 2025 року потрібно буде платити

    Microsoft вже оголосила, що підтримка Windows 10 закінчиться 14 жовтня 2025 року. Після цього для безпечного користування операційною системою потрібно буде щороку платити.

  • Науковий прорив: вчені наблизилися до створення синтетичного життя Науковий прорив: вчені наблизилися до створення синтетичного життя

    Такий прорив дає можливість вченим вивчити найбільш ранні еволюційні стадії життя.

  • ТОП-10 Медіа У Сфері Бізнесу: Рейтинг Найпопулярніших Сайтів В Україні За 2023 Рік ТОП-10 Медіа У Сфері Бізнесу: Рейтинг Найпопулярніших Сайтів В Україні За 2023 Рік

    Про останні інновації та новини у сфері бізнесу, поради стосовно шляхів пошуку фінансів, про монополії, інвестиції, експорт та інші спеціалізовані теми можна прочитати на сторінках медіа про бізнес. В Україні налічуються десятки різноманітних сайтів, де журналісти відслідковують поточну ситуацію і публікують актуальні новини у даній сфері, експерти дають сотні порад, створюють рейтинги, бізнес-кейси та відео.

  • Альтернатива Twitter. Соцмережа Bluesky стала доступною для всіх Альтернатива Twitter. Соцмережа Bluesky стала доступною для всіх

    Після року закритого тестування Bluesky дозволила реєструватися всім. Раніше соцмережа допускала нових користувачів лише за допомогою коду-запрошення, щоб гарантувати, що технологія, яка підтримує мережу, зможе впоратися з трафіком.

  • Гідролокація та підводні дрони Гідролокація та підводні дрони

    Гідролокація та підводні дрони є важливими компонентами сучасних морських технологій, що знаходять застосування як у військових, так і в цивільних сферах. Гідролокація, яка використовує звукові хвилі для виявлення та визначення положення об'єктів під водою, є фундаментальною для підводної навігації, розвідки та мапування. В той же час, підводні дрони, здатні до самостійного виконання задач у водному середовищі, революціонізували підходи до дослідження океанів, оборонної стратегії та екологічного моніторингу. Ця стаття має на меті дослідити історію, технічні аспекти, а також сучасні застосування гідролокації та підводних дронів, з акцентом на їх використанні в Україні.