НОВИНИ ДНЯ: Снайпери та розвідники: ким хоче бути більшість рекрутів "Азова"  Як уряд Шольца програв свою "війну": чому підтримка України з боку Німеччини може зменшитися й до чого тут ракети TAURUS  "Запитати зможе навіть Зеленський": Путін таки проведе "пряму лінію з народом"  67% українців живуть за межею бідності: економісти розповіли, що буде без західної допомоги  Вже 1 грудня новий циклон зіпсує погоду в Україні, - синоптик Діденко  Економити чи друкувати гроші? Чому Захід зволікає з допомогою Україні та який у влади план "Б"  Макаронний салат: класичний рецептвсі новини дня
Прес-релізи
IT та зв'язок
26.02.2008 17:51 15089

Terrasoft Training – лидирующее решение для тренинговых и обучающих компаний

Компания Лабитек, партнер компании Terrasoft по Северо-западу России, стартовала сразу несколько проектов по внедрению отраслевого решения для тренинговых и обучающих компаний Terrasoft Training. Использование продукта начинаюется в двух ведущих компаниях Санкт-Петербурга – тренинговой компании «Концепт» и «Открытой школе бизнеса».

Обе компании выбрали Terrasoft Training для решения следующих задач:

• управление процессом продаж корпоративных и открытых услуг (тренингов, учебных курсов, консультационных услуг)

• управление маркетингом учебных продуктов

• администрирование учебного процесса.

Для решения индивидуальных задач клиентов в рамках реализуемых проектов будут расширены функциональные возможности продукта, в первую очередь, для поддержки процесса администрирования. Для этого будут реализованы два дополнительных модуля:

• Ресурсы, который позволит вести учет и планировать использование ресурсов в рамках учебного процесса. При этом Terrasoft Training позволит управлять всеми видами ресурсов – аудиториями (помещениями), оборудованием, канцелярскими товарами и другими учебными материалами.

• Расписание, в котором будет формироваться реестр всех запланированных и проведенных занятий. По занятию будет возможно сформировать группу, задать необходимые ресурсы, провести калькуляцию стоимости занятия.

О компаниях

Компания «Концепт» успешно работает на российском рынке с октября 1996 года, предлагая бизнес-решения в области обучения, развития и оценки персонала для российских и зарубежных компаний. Кроме компаний Санкт-Петербурга и Москвы, «Концепт» также успешно работает с компаниями других крупных городов России, включая Екатеринбург, Омск, Томск, Краснодар, Курск и Казань.

Открытая школа бизнеса: с 1992 года более двух тысяч специалистов повысили свою компетентность в области управления, более 350 человек получили профессиональные документы Открытого Университета (Великобритания), Международного Центра Обучения Менеджменту (Финляндия) и Международной Ассоциации Бухгалтеров, обучаясь в Санкт-Петербурге.

Компания «Лабитек» специализируется на консультировании и реализации комплексных CRM проектов на базе Terrasoft CRM. За 4 года работы на рынке CRM успешно реализовано несколько десятков различных проектов.

www.terrasoft.ru

Оценка материала:

3.40 / 5
Terrasoft Training – лидирующее решение для тренинговых и обучающих компаний 3.40 5 5
Прес-релізи / IT та зв'язок
26.02.2008 17:51 15089
Еще материалы раздела «IT та зв'язок»
 • Pro чи Air: який Макбук краще підійде для навчання? Pro чи Air: який Макбук краще підійде для навчання?

  Для ефективного та результативного навчання потрібен ноутбук. Його неможливо замінити смартфоном або планшетом через різницю функцій та конструкції. Звісно, мобільний телефон може взяти на себе частину комп’ютерних задач, але тоді постає питання про зручність їхнього виконання. 

  IT та зв'язок 27.11.2023 236
 • Чому оренда сервера — це вигідно та зручно Чому оренда сервера — це вигідно та зручно

  На етапі побудови компаніями власної мережевої інфраструктури виникає необхідність покупки серверної платформи. За недостатнього бюджету чи необхідності тестування пристрою для порівняння його потужностей з потребами бізнесу хорошим варіантом буде орендувати сервер у провайдера Servak. Завдяки чітко встановленій орендній платі та наданню технічної підтримки впровадження серверного обладнання стане максимально економним та зручним.

  IT та зв'язок 22.11.2023 177
 • Сравнение iPhone 14 pro и iPhone 15 pro Сравнение iPhone 14 pro и iPhone 15 pro

  Кнопка действия, более узкая рамка, более быстрый чип: Apple дала iPhone 15 Pro некоторые улучшения. Но чем он отличается от своего предшественника? iPhone 15 Pro против iPhone 14 Pro – показываем сходства и различия.

  IT та зв'язок 13.11.2023 107
 • Як вибрати геймерський ноутбук за типом накопичувача Як вибрати геймерський ноутбук за типом накопичувача

  Ноутбук, який вибирається виключно для різноманітних відеоігор, багатьма характеристиками відрізняється від універсальної моделі, що призначена переважно для роботи. Висуваються високі вимоги не лише до обсягу оперативної та вбудованої пам’яті, параметрів відеокарти, а й типу накопичувача. Цей елемент відповідає за швидкість і безпеку відтворення, а також зберігання завантажених даних. Тому варто з’ясувати, якими накопичувачами оснащують ігрові ноутбуки.

  IT та зв'язок 27.10.2023 287
 • Повністю відмовитись від російських продуктів: з програмним забезпеченням BAS - це реально Повністю відмовитись від російських продуктів: з програмним забезпеченням BAS - це реально

  У світлі останніх подій хочеться у кожній сфері життя відмовитися від усього, що пропонують російські компанії та виробники. Практично усі вітчизняні підприємства та приватні підприємці в своїй роботі використовували програму 1С. Її розробили саме росіяни, і через відсутність гідних альтернатив таке ПЗ довгий час залишалося фактично монополістом. Але зараз ситуація кардинально інша.

  IT та зв'язок 25.10.2023 256