НОВОСТИ ДНЯ: Дощі відійдуть, але буде хмарно: прогноз погоди на завтра  Українці розповіли про матеріальні втрати від війни  Війська РФ поступово відкочуватимуться: кремлівські пропагандисти готують росіян до здавання частини Херсонщини  У Росії готують правоохоронців, які розганятимуть антимобілізаційні мітинги  ЗСУ переважають росіян у засобах ураження на Херсонщині – експерт  Алла Пугачова красномовно відповіла на лайливі звернення путіністів: "Були холопами - стали рабами"  В Україні прогнозують суттєве здорожчання продуктів: якими будуть ціни найближчим часомвсе новости дня
Життя та Стиль
Дозвілля
12.03.2021 1081

Андрій Данилко зізнався, що страждає від комплексу неповноцінності через учасника шоу «МАСКА»

У грандіозному шоу «МАСКА» з ведучим Володимиром Остапчуком зіркові детективи не тільки розгадують знаменитостей, схованих під неповторними костюмами, але й розкривають особисті секрети. Так, Андрій Данилко, обговорюючи особу епатажного Сома, заявив, що хоче якомога швидше зняти з цього учасника маску, адже той змушує його почуватись «неповноцінним».

У сьомому ефірі гіпершоу «МАСКА» неймовірні учасники групи А знову вражали та заплутували глядачів. Хвостатий герой проєкту – іноземна знаменитість Сом – продовжує водити за носа зіркових детективів, співаючи то англійською, то російською мовами. Цього разу він виконав хіт «Я устал» гурту Quest Pistols, однак спілкуватись продовжує лише англійською. Після цього виступу детективи засумнівались, чи справді там ховається іноземець. Оля Полякова припустила, що це може бути Олександр Скічко, який вільно володіє англійською. А ось Андрія Данилка Сом геть заплутав.

«Хочу зробити маленьке звернення: у мене через маску цієї риби комплекс неповноцінності. Дякую Олі, що підкрутила мені навушник, я послухав підказки і нічого не зрозумів. Я дуже хочу, щоб Сом потрапив до номінації, ми все таки зняли з нього маску і дізнались, хто там», – зазначив Андрій Данилко в ефірі каналу «Україна».

Після цього Королева ночі зауважила, що весь час їй не дають спокою засмаглі ноги Сома, тож у цьому образі, на її думку, може критись Жан Беленюк. Або ж Віталій Козловський чи Діма Коляденко, які полюбляють солярій.

«Андрій Бедняков може так розмовляти! – запропонувала версію відомого телемандрівника NK | Настя Каменських, адже він багато подорожує, звідси й засмагла шкіра. – Або чоловік Камалії (Мохаммад Захур – ред.)»

Врешті, детективам так і не вдалося дійти згоди, яка знаменитість може приховуватись під цією маскою. А глядачі в залі вирішили, що Сом повинен продовжувати участь у шоу. То хто ж замаскувався в цьому образі?

Оценка материала:

5.00 / 1
Андрій Данилко зізнався, що страждає від комплексу неповноцінності через учасника шоу «МАСКА» 5.00 5 1
Життя та Стиль / Дозвілля
12.03.2021 1081
Еще материалы раздела «Дозвілля»