<
НОВИНИ ДНЯ: США хочуть дати фінансову допомогу Україні в кредит, але його можуть списати  Приготування домашньої ковбаси зі свинини до Великодня: смакота на святковий стіл  Перед вихідними дощів в Україні поменшає, але тепліше не стане  Генсек НАТО відреагував на потребу України в ППО  Чи зберігає Україна суверенітет та чи здатна ухвалювати власні рішення: думка громадян  Сильні заморозки накриють Україну: де буде "мінус"   Військовий облік українців за кордоном: як оновити свої дані для ТЦК та що загрожує у разі відмовивсі новини дня
Бізнес
Технології
01.04.2021 3128

Марсоход Curiosity прислал на Землю новое селфи

Марсоход NASA Curiosity, запущенный в 2011 году, прислал на Землю селфи на фоне горного образования, которое ученые назвали Mont Mercou.

Как передает Укринформ, об этом сообщает Phys.org.

В начале марта марсоход Curiosity начал приближаться к шестиметровой скале Mont Mercou, которую ученые назвали в честь горы во Франции. А теперь марсоходу удалось сделать селфи с ней и снять несколько 3D-панорам.

На селфи Curiosity находится перед Mont Mercou с новой скважиной недалеко от образца породы, который получил название Nontron. Это уже 30 образец миссии на сегодняшний день.

Отмечается, что сверла Curiosity превратили образец в порошок, чтобы научная группа могла лучше понять состав породы.

Область, где был сделан снимок, находится на своеобразном переходе, состоящем из различных пород. Пробы с данного места возможно помогут ученым попытаться установить то, что произошло с Марсом, когда он превратился в пустыню.

Как известно, Curiosity - роботизированный марсоход, размерами с автомобиль, который исследует Марс и является частью программы NASA "Марсианская научная лаборатория".

Curiosity был запущен с мыса Канаверал 26 ноября 2011 года на борту космического корабля Марсианская научная лаборатория (МНЛ) и приземлился на Aeolis Palus в кратере Гейл на Марсе 6 августа 2012 года.

Цель марсохода охватывает исследования климата и геологии Марса; были ли в выбранной области кратера Гейл когда-нибудь благоприятные условия окружающей среды для микробной жизни, включая исследования роли воды и заселение планеты в процессе подготовки для дальнейшего освоения космоса человеком.

Оценка материала:

5.00 / 1
Марсоход Curiosity прислал на Землю новое селфи 5.00 5 1
Бізнес / Технології
01.04.2021 3128
Еще материалы раздела «Технології»
  • За безпечне користування Windows 10 із 2025 року потрібно буде платити За безпечне користування Windows 10 із 2025 року потрібно буде платити

    Microsoft вже оголосила, що підтримка Windows 10 закінчиться 14 жовтня 2025 року. Після цього для безпечного користування операційною системою потрібно буде щороку платити.

  • Науковий прорив: вчені наблизилися до створення синтетичного життя Науковий прорив: вчені наблизилися до створення синтетичного життя

    Такий прорив дає можливість вченим вивчити найбільш ранні еволюційні стадії життя.

  • ТОП-10 Медіа У Сфері Бізнесу: Рейтинг Найпопулярніших Сайтів В Україні За 2023 Рік ТОП-10 Медіа У Сфері Бізнесу: Рейтинг Найпопулярніших Сайтів В Україні За 2023 Рік

    Про останні інновації та новини у сфері бізнесу, поради стосовно шляхів пошуку фінансів, про монополії, інвестиції, експорт та інші спеціалізовані теми можна прочитати на сторінках медіа про бізнес. В Україні налічуються десятки різноманітних сайтів, де журналісти відслідковують поточну ситуацію і публікують актуальні новини у даній сфері, експерти дають сотні порад, створюють рейтинги, бізнес-кейси та відео.

  • Альтернатива Twitter. Соцмережа Bluesky стала доступною для всіх Альтернатива Twitter. Соцмережа Bluesky стала доступною для всіх

    Після року закритого тестування Bluesky дозволила реєструватися всім. Раніше соцмережа допускала нових користувачів лише за допомогою коду-запрошення, щоб гарантувати, що технологія, яка підтримує мережу, зможе впоратися з трафіком.

  • Гідролокація та підводні дрони Гідролокація та підводні дрони

    Гідролокація та підводні дрони є важливими компонентами сучасних морських технологій, що знаходять застосування як у військових, так і в цивільних сферах. Гідролокація, яка використовує звукові хвилі для виявлення та визначення положення об'єктів під водою, є фундаментальною для підводної навігації, розвідки та мапування. В той же час, підводні дрони, здатні до самостійного виконання задач у водному середовищі, революціонізували підходи до дослідження океанів, оборонної стратегії та екологічного моніторингу. Ця стаття має на меті дослідити історію, технічні аспекти, а також сучасні застосування гідролокації та підводних дронів, з акцентом на їх використанні в Україні.