НОВОСТИ ДНЯ: Украину зальет дождями и грозами: появился свежий прогноз погоды  В Украине планируют отказаться от «писем счастья» для водителей  В Раду проходять чотири політсили – опитування  Медведчуку придется пройти через суд — Офис Президента  День пам’яті українців, що рятували євреїв у Другій світовій, вперше відзначатимуть цьогоріч  Новое правописание остается: суд отменил решение ОАСК  Турецкие беспилотники с украинскими двигателями: Гусев посетил завод BAYKAR Makinaвсе новости дня
Бизнес
Экономика
05.04.2021 181

В Bloomberg назвали країни, які швидше за всіх подолають коронакризу

Після пандемії коронавірусу найшвидше у світі відновиться економіка США та Китаю.

Про це повідомляє Bloomberg.

Такі прогнози експертів ґрунтуються на тому, що у США та Китаї спостерігаються швидкі темпи вакцинації та уряди країн дотримуються жорсткої монетарної політики.

Очікується, що у 2021 році розпочнеться відновлення економіки після викликаної пандемією коронавірусу кризи, але деякі країни будуть відставати від лідерів постпандемійного світу.

Прогнозується, що відновлення глобальної економіки буде йти рекордними темпами і її зростання складе рекордні за більш ніж 50 років 6,9 відсотка.

Головним рушієм відновлення стануть США, в той час, як економіки таких країн, як Франція, Німеччина, Італія, Велика Британія та Японія, продовжать скорочуватися.

Серед країн, що розвиваються попереду всіх буде Китай.

Оценка материала:

5.00 / 1
В Bloomberg назвали країни, які швидше за всіх подолають коронакризу 5.00 5 1
Бизнес / Экономика
05.04.2021 181
Еще материалы раздела «Экономика»