НОВОСТИ ДНЯ: Из-за таяния ледников 98% колоний императорских пингвинов могут исчезнуть к 2100 году  Россия до сих пор не предоставила Еврокомиссии достаточно данных о своей вакцине Sputnik V  Танцующие призраки указывают на новые открытия в космосе  Глава ВОЗ призвал ввести мораторий на третью прививку до конца сентября  В Турции нашли редкую погребальную плиту возрастом 1900 лет  Безопасность в школах: правительство планирует создать систему предотвращения нападениям на учебные заведения  В Украине хотят сократить сроки введения второй дозы COVID-вакцинвсе новости дня
Бизнес
Экономика
12.06.2021 173

Спад ВВП за 4 місяці уповільнився до 0,2% – Мінекономіки

У січні-квітні 2021 року спад ВВП України уповільнився до 0,2%.

Про це йдеться в огляді економічної активності за підсумками квітня цього року, публікованому на сайті Мінекономіки.

"Мінекономіки оцінює незначне скорочення обсягів ВВП на рівні 0,2% (падіння на 2,0% у 1 кв. 2021р., на 4,9% за 4 міс. 2020р.)", - йдеться у звіті.

Зазначається, що у квітні більшість основних видів економічної діяльності продемонстрували суттєве поліпшення ситуації.

"Але на тлі все ще песимістичних настроїв бізнесу та посилених карантинних обмежень в окремих регіонах "червоної зони" епідеміологічної небезпеки таке покращення здебільшого поки що є ефектом низької статистичної бази порівняння минулого року, коли у березні-квітні 2020р. спостерігався пік негативного ефекту на всі сфери економіки від дії глобальних жорстких карантинних обмежень як всередині країни, так і поза її межами.

Тобто суттєво кращі кількісні дані квітня 2021 року наразі лише підтверджують той факт, що бізнес успішно адаптувався до роботи в умовах карантину", - йдеться в огляді.

"Разом з тим ми не можемо поки говорити про посткризове оздоровлення економіки. На це потрібно більше часу", - додали в Мінекономіки.

Оценка материала:

5.00 / 1
Спад ВВП за 4 місяці уповільнився до 0,2% – Мінекономіки 5.00 5 1
Бизнес / Экономика
12.06.2021 173
Еще материалы раздела «Экономика»