НОВОСТИ ДНЯ: Морозець уночі та «плюс» удень: синоптики дали прогноз на останні дні жовтня  До «червоної» зони переведуть ще п'ять областей – Ляшко  Антициклон принесет в Украину резкую смену погоды: синоптики обновили прогноз  Firefly Aerospace планує побудувати модуль для висадки на Місяць до вересня 2023 року  Астрономи показали одну з наймолодших знайдених екзопланет  США налаштовані агресивно реагувати на російські кібератаки – Білий дім  Швидко й дешево: НБУ презентував концепцію системи миттєвих платежіввсе новости дня
Жизнь и Стиль
Общество
24.09.2021 442

Доктор Комаровський пояснив у програмі «Ранок з Україною», чому з'являється біль у шлунку

У рубрику «Запитай у Комаровського» надходить багато питань від глядачів каналу «Україна». Наприклад, чому виникають болі в шлунку, особливо восени. Євген Комаровський розповів, з чим пов'язаний внутрішній дискомфорт і що потрібно робити.

Якщо після вживання шкідливої ​​їжі людині стає погано, тоді навряд чи потрібно пояснювати, що таку їжу необхідно виключити з раціону. Але що робити, коли у вас з'являються болі в шлунку, наприклад, після звичайної смаженої картоплі?

«Люди часто просять: «Дайте мені «чарівну таблетку», щоб не болів шлунок», на що хочеться відповісти: «А що у вас з шлунком? Гастрит, виразка або непереносимість якихось продуктів?» – сказав ведучий рубрики «Запитай у Комаровського». – Якщо виникають проблеми після вживання звичайної їжі, потрібно дізнатися у лікаря свій діагноз».

За словами кандидата медичних наук, величезна кількість проблем зі шлунком пов'язана з надмірною секрецією шлункового соку.

«Коли ми їмо щось таке, що подразнює слизову, наш організм у великій кількості виробляє соляну кислоту, – пояснив Євген Комаровський в програмі« Ранок з Україною», – вона дратує слизову, тому виникають болі».

Ведучий рубрики «Запитай у Комаровського» сказав, що існує дуже багато недорогих ліків без побічних ефектів, які допомагають швидко регулювати шлункову кислотність. Їхню назву можна дізнатися у свого сімейного лікаря.

Але чому у людей навесні або восени виникають загострення проблем зі шлунком? За словами Євгена Комаровського, є припущення, що це пов'язано зі способом життя наших предків. Восени вони нібито намагалися з'їсти якомога більше їжі, щоб накопичити жир і пережити голодну зиму. Тому організм готувався восени і виробляв зайву соляну кислоту.

Всі питання щодо здоров'я дітей та дорослих телеглядачі можуть поставити на сторінці програми «Ранок з Україною» @ranok_ua в Instagram.

Дивіться рубрику «Запитай у Комаровського» на каналі «Україна» у програмі «Ранок з Україною».

 

Оценка материала:

5.00 / 1
Доктор Комаровський пояснив у програмі «Ранок з Україною», чому з'являється біль у шлунку 5.00 5 1
Жизнь и Стиль / Общество
24.09.2021 442
Еще материалы раздела «Общество»