НОВОСТИ ДНЯ: Украине прогнозируют туманный вторник, снег и до 12° тепла  Пентагон завершив будівництво новітнього радара великої дальності на Алясці  Олена Зеленська пропонує запровадити у школах уроки культури харчування  Цены выросли почти на 50%: кто сможет позволить себе квартиру в Киеве  Amazon допомагає дослідникам вивчати, як «приглушити» Сонце  Декабрь в Киеве будет без снега, но с дождями: прогноз погоды на месяц  Пекарі поскаржилися на супермаркети: як в Україні накручують ціни на хлібвсе новости дня
16.10.2021 650

Приватбанк обмежив кількість переказів із картки на картку

Приватбанк обмежив кількість переказів з картки на картку: тепер в межах України можна зробити не більше 100 переказів.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє пресслужба банку.

"Щомісяця зручні перекази з картки на картку у Приват24 роблять понад 7 млн клієнтів. За даними статистики 99,7% з них користуються цією чудовою послугою для особистих цілей та відправляють чи отримують не більше 100 переказів на місяць. Банк працює для вас, але чітко в рамках законодавства щодо протидії відмиванню брудних коштів та вимог фінансового моніторингу. Тому з жовтня 2021 року ми вносимо незначні корективи до правил здійснення р2р переказів щодо лімітів на перекази з картки на картку Visa/Mastercard через усі канали", - йдеться у повідомленні.

Так, в межах України відправники та отримувачі зможуть провести не більш як 100 переказів на місяць. Обмеження на міжнародні перекази становить 25 для відправників та 30 для отримувачів.

У Приватбанку підкреслили, що для збору благодійних внесків та волонтерської допомоги на картку отримувач повинен зателефонувати на 3700 або написати у чат «Допомога Онлайн» і надіслати посилання із соціальних мереж чи документи, що підтверджують здійснення благодійної діяльності. Для таких карток буде встановлений безлімітний режим.

Як повідомлялося, українці із початку цього року придбали у ПриватБанку облігації внутрішніх державних позик України (ОВДП) на більше, ніж 2 млрд грн, з них 1,3 млрд грн - через Приват24.

Оценка материала:

5.00 / 1
Приватбанк обмежив кількість переказів із картки на картку 5.00 5 1
Бизнес / Финансы и банки
16.10.2021 650
Еще материалы раздела «Финансы и банки»