НОВОСТИ ДНЯ: Комунікації та технології: Україна й НАТО підписали оновлений меморандум  Міноборони сформує понад 150 батальйонів тероборони  У Києві підготували 15 локацій для святкування Водохреща  Український парадокс: будівництва затихають, обсяги будівельних робіт зростають  Снег и морозы накануне Крещения: погода на 18 января  Військовий облік жінок: Президент закликав уточнити перелік професій  Більше 70% українських підприємств планують підняти зарплату в 2022 роцівсе новости дня
Жизнь и Стиль
Досуг
29.11.2021 613

Андрій Данилко і DZIDZIO відгадали, хто ховався в образі Пальчіки в гіпершоу «МАСКА»

Шостий ефір грандіозного шоу «МАСКА» на каналі «Україна» в самому розпалі. На початку випуску глядачі познайомились із VIP-гостею проєкту – співочою та балакучою Пальчікою, створеною за малюнком маленького шанувальника шоу. На сцені «МАСКИ» героїня підкорила детективів своїм ніжним голосом, завдяки чому їм вдалося розсекретити зірку в костюмі – там маскувалась солістка гурту «KAZKA» Олександра Заріцька.

Щойно таємнича Пальчіка з’явилась на сцені, детективи відзначили оригінальність цієї маски. А Андрій Данилко навіть запросив творця цього образу, 8-річного Єлисея, відгадувати особу зірки разом з ними. Маленький фанат гіпершоу «МАСКА» був переконаний, що в цьому образі замаскувалась співачка Jerry Heil. Так само вважала й Оля Полякова.

А ось DZIDZIO звернув увагу на підказку про Пальчіку, в якій показували німб над головою. Тому він вирішив поцікавитись у героїні, чи має вона пряме відношення до композиції «Свята», на що Пальчіка відповіла, що ця пісня має відношення до кожного.

Хоч як учасниця не намагалась приховати свій голос, та тембр її видав. DZIDZIO й Андрій Данилко були впевнені – там точно приховується Олександра Заріцька.

«У мене був один випадок, пов'язаний з нею, – зазначив Андрій Данилко в ефірі каналу «Україна» і поставив героїні питання, – Пальчіко, скажи, будь ласка, чи не просила ти в мене запальничку біля будинку за адресою Хрещатик, 25, у дворі?»

Оригінальна гостя гіпершоу «МАСКА» відповіла, що просила не запальничку, а дещо інше.

«Це вона! Саша Заріцька! Вона себе здала», – вигукнув переконаний у правильності своєї здогадки Данилко.

І коли героїня зняла маску, всі побачили, що в цьому образі справді ховалась солістка гурту «KAZKA» Олександра Заріцька.

«Я дивилась перший сезон «МАСКИ» і думала, що виступати в цих костюмах трохи легше. Моя Пальчіка дуже яскрава, з блискітками – все, як я люблю. Але костюм дійсно сковує рухи – я навіть раз мало не впала, коли йшла зі сцени. При цьому тобі весь час потрібно думати, як поводитись, як відповідати, щоб не видати себе. Це дуже цікавий досвід! За цим грандіозним шоу стоїть величезна команда, яка створює дива. Це справжня казка!» – поділилась своїми враженнями Олександра Заріцька.

А кого ще розсекретять глядачі в цьому ефірі?

Дивіться грандіозне шоу «МАСКА» щосуботи о 21:00 на каналі «Україна».

Оценка материала:

5.00 / 1
Андрій Данилко і DZIDZIO відгадали, хто ховався в образі Пальчіки в гіпершоу «МАСКА» 5.00 5 1
Жизнь и Стиль / Досуг
29.11.2021 613
Еще материалы раздела «Досуг»