НОВОСТИ ДНЯ: Україна отримає американські гелікоптери, що призначалися для Афганістану – ЗМІ  Науковці знайшли рештки найдавнішої гібридної тварини  З березня зміняться правила проїзду для столичних школярів  Багато снігу та люті морози до -21: якою буде погода в Україні до середини лютого  «Живий ланцюг», виставки: у Києві анонсували заходи до Дня Соборності  Наче бластери із «Зоряних війн»: українські полярники записали «спів» тюленів  Мінлива хмарність і посилення морозів: прогноз погоди на 19 січнявсе новости дня
01.12.2021 190

Юрій Сугак переміг у номінації «Найкращий головний редактор інформаційного телемовлення»

Найкращий головний редактор інформаційного телемовлення – нагороду у цій номінації здобув головний редактор «Новинної групи Україна» Юрій Сугак.

Церемонія нагородження лауреатів Всеукраїнської бізнес-премії CABINET BOSS TOP-50 відбулася у Києві. Премія відзначає компанії та людей, завдяки яким створено провідні бренди і проєкти, що завоювали лідерські позиції на українському ринку і сприяють розвитку нашої країни – повідомили у новинах «Сьогодні» на каналі «Україна».

«Це нагорода всієї команди. Команди, яка зробила вражаючий результат. Команди, яка вивели канал «Україна 24» на лідерські позиції – на перше місце серед усіх новинних каналів, ще й з великим відривом. Команди, яка наблизилась впритул до топ-6 національних каналів. Команди, яка зробила продукт, який з задоволенням дивляться і в Україні – у нас дуже велике охоплення, – і в Європі – у нас уже 30 мільйонів аудиторія, – і дивляться на Близькому Сході, в Сполучених Штатах і в Канаді. Це показник», – прокоментував головний редактор «Новинної групи Україна» Юрій Сугак.

 

Оценка материала:

5.00 / 1
Юрій Сугак переміг у номінації «Найкращий головний редактор інформаційного телемовлення» 5.00 5 1
Бизнес / Новости предприятий
01.12.2021 190
Еще материалы раздела «Новости предприятий»