НОВОСТИ ДНЯ: Як зливаються галактики: телескоп показав «космічного метелика»  В Україну привезуть меч Петра Сагайдачного - МКІП  Наполеон з незвичним кремом "Дипломат": смачний спосіб, про який ми не знали раніше  Схожі на зореліт: Hubble показав три галактики у сузір'ї Фенікс  Ткаченко: До кремлівської пропаганди потрібно ставитися, як до інформаційної інфекції  Солнечно и прохладно. Синоптики рассказали, какой будет весна в 2022 году  Уряд погодив подання на ратифікацію угоди з Британією про кредитування ВМС Українивсе новости дня
Бизнес
Технологии
13.01.2022 1614

Китайський космічний апарат зловив місячного «кроля»

На науковому каналі Ourspace, пов’язаному з Китайським національним космічним управлінням (CNSA), з’явилася нова світлина загадкового об’єкта, який нещодавно був виявлений на Місяці.

1641973552-375_13.01.22

Як передає Укрінформ, про це повідомляє Space.

На початку грудня китайський місяцехід Yutu 2 зробив на поверхні Місяця світлину невідомого об’єкта, схожого на "халабуду".

Саме зображення викликало інтерес у всьому світі. Багато хто навіть припускав — переважно з гумором, — що це могли бути інопланетяни або відомі пам’ятки.

Після того, як космічний апарат через два тижні, подолавши 100 метрів, наблизився до самого об’єкту, він зробив нову світлину. Згідно з цією оприлюдненою фотографією загадковим об’єктом виявився камінь у формі кроля.

Як повідомляв Укрінформ, китайський місяцехід Yutu2 та автоматична станція “Чанье-4” подолали 1003 метри зворотним боком Місяця.

Оценка материала:

5.00 / 1
Китайський космічний апарат зловив місячного «кроля» 5.00 5 1
Бизнес / Технологии
13.01.2022 1614
Еще материалы раздела «Технологии»