<
НОВИНИ ДНЯ: Україні потрібно поповнити армію новими людьми: Годжес пояснив навіщо  Путін веде Росію до неминучого самознищення: що на це вказує вже зараз  Кожен водій має робити це перед виїздом, інакше – штраф  Салат із курячим філе, омлетними млинцями та огірками: оригінальний рецепт  Графік проведення НМТ у 2024 році. Як проходитиме та що варто знати випускникам  Заморозки повертаються до України: де та коли буде "мінус"  В Україні побільшало мільйонерів: у Раді повідомили деталівсі новини дня
Прес-релізи
Інше
31.07.2023 488

Гастрит зі зниженою кислотністю: які трави допоможуть вирішити проблему

Гастрит - одне з найпоширеніших захворювань шлунка. Запалення слизової оболонки може бути спричинене певними бактеріями або внутрішніми несприятливими обставинами. У будь-якому з випадків потрібна правильна та своєчасна терапія, до комплексу якої можуть входити й відвари з лікарських рослин, таких як подорожник, полин тощо.

Діагностика гастриту

Стати причиною гастриту можуть:

- аутоімунні захворювання;

бактерії Хелікобактер пілорі;

антибіотики та протизапальні препарати стероїдної групи.

Також до групи ризику належать люди, які нехтують правильним режимом харчування, курять і зловживають алкогольними напоями. У цих випадках комплексна терапія включає в себе і нормалізацію способу життя.

Перш ніж починати приймати лікарські трави, необхідно дізнатися точний діагноз. Поставити його може тільки лікар. Одними із симптомів, які вимагають негайного звернення по медичну допомогу, є:

підвищене газоутворення;

проблеми в процесі перетравлення їжі;

відрижка з неприємним запахом після їжі;

біль у животі;

проблеми зі стільцем;

нудота.

Впоратися з гострим гастритом значно простіше, ніж із хронічним. Саме тому своєчасна консультація фахівця та лікування вкрай необхідні. Запущене захворювання може призвести до розвитку анемії.

567_31.07.2023

Трав'яні збори від гіпоацидного гастриту

Гіпоацидний гастрит піддається лікуванню травами, які підвищують кислотність шлункового соку. Можна використовувати як конкретні рослини, так і спеціальні збори:

Подорожник. У його листі містяться органічні кислоти, полісахариди, гіркоти, алкалоїди, каротиноїди та дубильні речовини. Вони знімають запалення, мають знеболювальні властивості, покращують апетит і стимулюють вироблення шлункового соку.

Материнка. Багата дубильними речовинами, вітаміном C, фенолами, терпеноїдами, антоціанами і кумаринами. Має сильні протизапальні та антибактеріальні властивості, підвищує секреторну активність шлунка.

Трава золототисячника. Містить алкалоїд генціанін, гіркі глікозиди, ефірну олію та аскорбінову кислоту. Вона стимулює апетит і роботу травних залоз, додатково підвищує перистальтику шлунка.

Діагностувати низькокислотний гастрит можна тільки за допомогою аналізів. Саме тому самостійно починати лікування травами заборонено. За підвищеної кислотності ці рослини можуть бути небезпечними та стануть причиною ускладнення стану.

Оценка материала:

5.00 / 1
Гастрит зі зниженою кислотністю: які трави допоможуть вирішити проблему 5.00 5 1
Прес-релізи / Інше
31.07.2023 488
Еще материалы раздела «Інше»
  • Игристые из разных стран мира — названия и характеристики Игристые из разных стран мира — названия и характеристики

    Игристое — легкий приятный на вкус алкоголь, который ассоциируется с новогодними праздниками и значимыми событиями. По привычке многие все его виды называют шампанским. При этом надпись Champagne может стоять только на винах, произведенных в Шампани классическим методом из определенных сортов винограда. Игристые, произведенные в других странах, имеют свои названия и характеристики, с которыми предлагаем вам ознакомиться.

    Інше 29.04.2024 314
  • Як урізноманітнити меню при ГВ? Як урізноманітнити меню при ГВ?

    Правильне і різноманітне харчування при грудному вигодовуванні (ГВ) відіграє ключову роль у забезпеченні не тільки здоров'я жінки, а й в розвитку і здоров'ї малюка. Дієта при ГВ повинна бути збалансованою, різноманітною і корисною, щоб забезпечити організм всіма необхідними поживними речовинами, та збагатити склад грудного молока.

    Інше 06.03.2024 276
  • 7 важливих порад на кожен день 7 важливих порад на кожен день

    Зір, даний природою, хороший від народження. Завдяки очам ми закохуємося в навколишній світ, але, як і будь-який орган, їх слід берегти. Найліпше допомагають це зробити профілактика та здоровий спосіб життя. Та в разі виникнення проблем потрібно негайно звернутися до лікаря, щоб скорегувати вади та повернути яскраві враження.

    Інше 27.02.2024 352
  • Час заборони: де і як люди обходили сухий закон, шукаючи горілку Час заборони: де і як люди обходили сухий закон, шукаючи горілку

    Горілка - купити з доставкою по Києву.

    Інше 20.01.2024 303
  • Практичне вивчення української мови: найкращий спосіб покращення знань для школярів Практичне вивчення української мови: найкращий спосіб покращення знань для школярів

    Коли дитина систематично виконує вправи з української мови та перевіряє їх за посібниками, її знання покращаться у найкоротший час.

    Інше 23.12.2023 310