НОВИНИ ДНЯ: Путін мститься за "Павутину": генерал розповів про дронові атаки на Київ та чому пропускає ППО  Парадокс на ринку праці в Україні: дефіцит кадрів та велике безробіття  Росія передає Північній Кореї технології “Шахедів”: Буданов попереджає про нову загрозу  Криза в економіці РФ посилюється: у будівельній галузі рекордні борги по зарплатах  Ізраїль передав Україні системи ППО Patriot — посол  "Троянський кінь" XXI століття: адмірал НАТО розповів, як дрони України надихнули Захід  Трамп бачить Путіна партнером, а не ворогом — дипломатвсі новини дня
Прес-релізи
Інше
31.07.2023 590

Гастрит зі зниженою кислотністю: які трави допоможуть вирішити проблему

Гастрит - одне з найпоширеніших захворювань шлунка. Запалення слизової оболонки може бути спричинене певними бактеріями або внутрішніми несприятливими обставинами. У будь-якому з випадків потрібна правильна та своєчасна терапія, до комплексу якої можуть входити й відвари з лікарських рослин, таких як подорожник, полин тощо.

Діагностика гастриту

Стати причиною гастриту можуть:

- аутоімунні захворювання;

бактерії Хелікобактер пілорі;

антибіотики та протизапальні препарати стероїдної групи.

Також до групи ризику належать люди, які нехтують правильним режимом харчування, курять і зловживають алкогольними напоями. У цих випадках комплексна терапія включає в себе і нормалізацію способу життя.

Перш ніж починати приймати лікарські трави, необхідно дізнатися точний діагноз. Поставити його може тільки лікар. Одними із симптомів, які вимагають негайного звернення по медичну допомогу, є:

підвищене газоутворення;

проблеми в процесі перетравлення їжі;

відрижка з неприємним запахом після їжі;

біль у животі;

проблеми зі стільцем;

нудота.

Впоратися з гострим гастритом значно простіше, ніж із хронічним. Саме тому своєчасна консультація фахівця та лікування вкрай необхідні. Запущене захворювання може призвести до розвитку анемії.

567_31.07.2023

Трав'яні збори від гіпоацидного гастриту

Гіпоацидний гастрит піддається лікуванню травами, які підвищують кислотність шлункового соку. Можна використовувати як конкретні рослини, так і спеціальні збори:

Подорожник. У його листі містяться органічні кислоти, полісахариди, гіркоти, алкалоїди, каротиноїди та дубильні речовини. Вони знімають запалення, мають знеболювальні властивості, покращують апетит і стимулюють вироблення шлункового соку.

Материнка. Багата дубильними речовинами, вітаміном C, фенолами, терпеноїдами, антоціанами і кумаринами. Має сильні протизапальні та антибактеріальні властивості, підвищує секреторну активність шлунка.

Трава золототисячника. Містить алкалоїд генціанін, гіркі глікозиди, ефірну олію та аскорбінову кислоту. Вона стимулює апетит і роботу травних залоз, додатково підвищує перистальтику шлунка.

Діагностувати низькокислотний гастрит можна тільки за допомогою аналізів. Саме тому самостійно починати лікування травами заборонено. За підвищеної кислотності ці рослини можуть бути небезпечними та стануть причиною ускладнення стану.

Оценка материала:

5.00 / 1
Гастрит зі зниженою кислотністю: які трави допоможуть вирішити проблему 5.00 5 1
Прес-релізи / Інше
31.07.2023 590
Еще материалы раздела «Інше»