НОВОСТИ ДНЯ: Коли Росія буде готова до мирних переговорів: оцінка експосла США в Україні  Зміни до закону. Скільки українцям можна перебувати у Польщі під час війни  Готуйтесь до дощів: синоптик зробила невтішний прогноз на кінець тижня  У Києві перевірили понад 3 тисячі укриттів: більшість - без вільного доступу  Газ в Україні за рік подешевшав майже втричі: скільки коштує паливо  Більшість областей накриють грози та сильний вітер: прогноз погоди на 8 червня  Вода в Криму пожовкла і смердить, а на Херсонщині гине флора і фауна: наслідки підриву дамби за першу добувсе новости дня
Бізнес
Економіка
27.03.2008 12:06 10651

Константин Ващенко: политика Юлии Тимошенко идет не на пользу бизнеса

"Большинство предложенных правительством Тимошенко нововведений не на пользу бизнеса," - рассказал Контрактам Председатель Госкомпредпринимательства Константин Ващенко.

В качестве доказательств, Константин Ващенкоа привел такой пример, как необоснованно на 14% повышеннные сборы за использование поверхностных вод при производстве напитков. "Со вступлением Украины в ВТО и уменьшением пошлины импортеры получают лучшие конкурентные условия перед украинскими производителями," - объясняет Председатель Госкомпредпринимательства. 

Оценка материала:

4.20 / 5
Константин Ващенко: политика Юлии Тимошенко идет не на пользу бизнеса 4.20 5 5
Бізнес / Економіка
27.03.2008 12:06 10651
Еще материалы раздела «Економіка»