Фото и Видео
Фоторепортажи
20.01.2021   Україна   radiosvoboda.org, unian.ua, bbc.com, Yan Dobronosov, Евгений Кравс,

Морозяне Водохреще-2021

19 січня православні і греко-католики відзначають свято Богоявлення або Хрещення Господнього. Клімат змінюється, а морози на Водохрещу – залишаються. Тим, хто в це свято хоче повністю зануритися в річку, доводиться пірнати в ополонку.
Водночас, у Православній церкві України (ПЦУ) назвали міфом твердження, що масові хрещенські купання є давньою українською традицією і що «купання у крижаній воді після водосвяття «змиває» усі гріхи.
«Занурення у води було символічною ознакою покаяння, але не заміняло і не може замінити його. Вода знаменує зовнішньо, тілесно те, що звершується внутрішньо, духовно, – але аж ніяк не навпаки», – сказав у своїй проповіді предстоятель ПЦУ митрополит Епіфаній.
Предстоятель Української православної церкви Московського патріархату (УПЦ) митрополит Онуфрій дав практичні поради щодо «освяченої води», але сайт УПЦ нагадав, що купання на Водохреще є «суто народною традицією і Церква занурюватися у крижану воду ніколи не закликала. Йордан – це тепла річка і пророк нікого не заганяв у крижану воду».

Фоторепортажи

все фоторепортажи
Популярные теги
религия, архитектура, беспорядки, Динамо, медицина, джаз, мир, Путин, фестивали, соревнования, зима, традиции, технологии, путешествия, корабли, пляжи, митинги, уикенд, фотопроект, Лига Чемпионов УЕФА, культура, Нацгвардия, Донбасс, НАТО, ВМС, мода, фотография, столкновения, Дмитрий Дятлов, животные, пожары, Порошенко, общество, акции, церковь, солдат, показы, Россия, женщины, авиация, протесты, Карпаты, музыка, досуг, политики, марш, пейзажи, пандемия, праздники, история, Майдан, тест-драйв, Александр Зубко, Шахтер, природа, фотоподборки, самолеты, оккупация, город, ВСУ, Одесса, живопись, ДСНС, дизайн, Львів, Новый Год, США, коронавирус, военная техника, карантин, суд, выставки, заводы, Верховная Рада, автомобили, политика, экология, выборы, спорт, туризм, фотоконкурсы, портрет, ЗСУ, парады, дети, люди, учения, Зеленский, футбол, искусство, юмор, полиция, АТО, Китай, Сергей Смоленцев, Киев, знаменитости, #Євромайдан, стихийные бедствия, война