Фото и Видео
Фоторепортажи
20.01.2021   Україна   radiosvoboda.org, unian.ua, bbc.com, Yan Dobronosov, Евгений Кравс,

Морозяне Водохреще-2021

19 січня православні і греко-католики відзначають свято Богоявлення або Хрещення Господнього. Клімат змінюється, а морози на Водохрещу – залишаються. Тим, хто в це свято хоче повністю зануритися в річку, доводиться пірнати в ополонку.
Водночас, у Православній церкві України (ПЦУ) назвали міфом твердження, що масові хрещенські купання є давньою українською традицією і що «купання у крижаній воді після водосвяття «змиває» усі гріхи.
«Занурення у води було символічною ознакою покаяння, але не заміняло і не може замінити його. Вода знаменує зовнішньо, тілесно те, що звершується внутрішньо, духовно, – але аж ніяк не навпаки», – сказав у своїй проповіді предстоятель ПЦУ митрополит Епіфаній.
Предстоятель Української православної церкви Московського патріархату (УПЦ) митрополит Онуфрій дав практичні поради щодо «освяченої води», але сайт УПЦ нагадав, що купання на Водохреще є «суто народною традицією і Церква занурюватися у крижану воду ніколи не закликала. Йордан – це тепла річка і пророк нікого не заганяв у крижану воду».

Фоторепортажи

все фоторепортажи
Популярные теги
искусство, медицина, ВМС, Карпаты, церковь, политика, дизайн, парады, показы, Нацгвардия, город, оккупация, выборы, беспорядки, архитектура, политики, митинги, марш, Порошенко, экология, Зеленский, пандемия, Верховная Рада, соревнования, Донбасс, природа, #Євромайдан, ЗСУ, культура, уикенд, общество, Шахтер, юмор, Динамо, Александр Зубко, протесты, фотоконкурсы, автомобили, фотография, ДСНС, пейзажи, история, пляжи, Дмитрий Дятлов, Одесса, портрет, туризм, Майдан, Китай, тест-драйв, солдат, Лига Чемпионов УЕФА, Россия, стихийные бедствия, женщины, карантин, Киев, пожары, заводы, АТО, ВСУ, акции, мир, традиции, футбол, коронавирус, авиация, люди, полиция, животные, спорт, НАТО, самолеты, зима, музыка, путешествия, суд, религия, США, Сергей Смоленцев, фотоподборки, праздники, учения, знаменитости, корабли, мода, джаз, Новый Год, фестивали, досуг, выставки, столкновения, технологии, живопись, дети, Путин, война, Львів, фотографы, фотопроект