Фото и Видео
Фоторепортажи
20.01.2021   Україна   radiosvoboda.org, unian.ua, bbc.com, Yan Dobronosov, Евгений Кравс,

Морозяне Водохреще-2021

19 січня православні і греко-католики відзначають свято Богоявлення або Хрещення Господнього. Клімат змінюється, а морози на Водохрещу – залишаються. Тим, хто в це свято хоче повністю зануритися в річку, доводиться пірнати в ополонку.
Водночас, у Православній церкві України (ПЦУ) назвали міфом твердження, що масові хрещенські купання є давньою українською традицією і що «купання у крижаній воді після водосвяття «змиває» усі гріхи.
«Занурення у води було символічною ознакою покаяння, але не заміняло і не може замінити його. Вода знаменує зовнішньо, тілесно те, що звершується внутрішньо, духовно, – але аж ніяк не навпаки», – сказав у своїй проповіді предстоятель ПЦУ митрополит Епіфаній.
Предстоятель Української православної церкви Московського патріархату (УПЦ) митрополит Онуфрій дав практичні поради щодо «освяченої води», але сайт УПЦ нагадав, що купання на Водохреще є «суто народною традицією і Церква занурюватися у крижану воду ніколи не закликала. Йордан – це тепла річка і пророк нікого не заганяв у крижану воду».

Фоторепортажи

все фоторепортажи
Популярные теги
Львів, тест-драйв, спорт, технологии, праздники, фотоподборки, авиация, ВСУ, путешествия, война, Шахтер, коронавирус, политика, искусство, НАТО, показы, Динамо, дизайн, ЗСУ, медицина, ВМС, мода, автомобили, музыка, пожары, Верховная Рада, Сергей Смоленцев, живопись, ДСНС, оккупация, Майдан, экология, выборы, общество, Одесса, протесты, передовая, дети, митинги, животные, зима, джаз, юмор, люди, #Євромайдан, досуг, пляжи, учения, футбол, история, женщины, соревнования, Россия, фотопроект, карантин, культура, выставки, город, Новый Год, Александр Зубко, Донбасс, церковь, уикенд, США, самолеты, полиция, Карпаты, туризм, фотоконкурсы, столкновения, акции, солдат, марш, архитектура, Зеленский, мир, суд, пейзажи, Лига Чемпионов УЕФА, Путин, Порошенко, фотография, Киев, фестивали, военная техника, политики, Китай, стихийные бедствия, Дмитрий Дятлов, природа, портрет, АТО, религия, традиции, Нацгвардия, заводы, корабли, знаменитости, пандемия, парады