Фото и Видео
Фоторепортажи
20.01.2021   Україна   radiosvoboda.org, unian.ua, bbc.com, Yan Dobronosov, Евгений Кравс,

Морозяне Водохреще-2021

19 січня православні і греко-католики відзначають свято Богоявлення або Хрещення Господнього. Клімат змінюється, а морози на Водохрещу – залишаються. Тим, хто в це свято хоче повністю зануритися в річку, доводиться пірнати в ополонку.
Водночас, у Православній церкві України (ПЦУ) назвали міфом твердження, що масові хрещенські купання є давньою українською традицією і що «купання у крижаній воді після водосвяття «змиває» усі гріхи.
«Занурення у води було символічною ознакою покаяння, але не заміняло і не може замінити його. Вода знаменує зовнішньо, тілесно те, що звершується внутрішньо, духовно, – але аж ніяк не навпаки», – сказав у своїй проповіді предстоятель ПЦУ митрополит Епіфаній.
Предстоятель Української православної церкви Московського патріархату (УПЦ) митрополит Онуфрій дав практичні поради щодо «освяченої води», але сайт УПЦ нагадав, що купання на Водохреще є «суто народною традицією і Церква занурюватися у крижану воду ніколи не закликала. Йордан – це тепла річка і пророк нікого не заганяв у крижану воду».

Фоторепортажи

все фоторепортажи
Популярные теги
уикенд, #Євромайдан, дизайн, ВСУ, история, Карпаты, экология, ЗСУ, Сергей Смоленцев, Порошенко, архитектура, учения, политики, люди, праздники, передовая, пожары, церковь, зима, авиация, Динамо, марш, выставки, технологии, живопись, город, Путин, фотоконкурсы, Александр Зубко, Новый Год, оккупация, АТО, мода, заводы, спорт, выборы, дети, медицина, столкновения, фотоподборки, ВМС, визиты, Донбасс, путешествия, ДСНС, портрет, Львів, Киев, фестивали, автомобили, Верховная Рада, общество, Майдан, Зеленский, пляжи, парады, карантин, коронавирус, протесты, корабли, культура, Нацгвардия, США, мир, туризм, Лига Чемпионов УЕФА, акции, война, тест-драйв, искусство, юмор, природа, пандемия, солдат, политика, Китай, религия, музыка, Дмитрий Дятлов, суд, досуг, традиции, показы, фотопроект, полиция, джаз, знаменитости, соревнования, самолеты, животные, Шахтер, футбол, Россия, пейзажи, НАТО, Одесса, фотография, стихийные бедствия, женщины, митинги