НОВИНИ ДНЯ: Гроші йдуть у руки: 3 знаки зодіаку, для яких березень стане місяцем прибутку  Нова мішень Ізраїлю та США. Чому обрання сина Хаменеї лідером Ірану наближує кінець режиму  "Тероризм і піратство": у Росії палає через атаку дрона на танкер в Середземному морі  Фронт росіян "паралізувало": військовий розповів, що відбувається на "нулі" і до чого тут Starlink  Посольство Ірану кличе українців плакати за Хаменеї: посол жорстко відповів  Зеленський запропонував країнам Близького Сходу дрони-перехоплювачі, але є умова  Енергетики попереджають: у ці години можна вивести мережу з ладу — не вмикайте потужну технікувсі новини дня
Фото і Відео
Фоторепортажі
04.02.2021   Київ, Україна   УНІАН, Вечірній Київ, Борис Корпусенко, Марина Григоренко, transphoto,

Київ: красивий завжди, але зимовий - особливий

У період пандемії коронавірусу можливості українців для подорожей значно скоротилися. Втім, навіть в таких умовах можна знайти, як відпочити. Насправді, туристом можна бути і в межах власного міста. Адже, зазвичай, насправді ми не так вже й добре знаємо власне місто - поза нашим щоденним маршрутом на роботу чи навчання. А, головне, за усією цією метушнєю у нас просто немає часу на те, щоб зупинитися, все добре роздивитися і, можливо, навіть відкрити для себе кілька досі невідомих фактів. Ну а поки в світі карантин, нам не залишається нічого іншого, як більше гуляти містом.
Тим паче, що Київ гарний у будь-яку пору року, і зима не виняток. Приміром, радимо прогулятися від Майдану Незалежності до Подолу через Володимирську гірку. До новорічних свят в КМДА навіть спеціальний маршрут розробили. Звісно, новорічних локацій вже майже не залишилось, але цей маршрут і в будь-який інший час вартий уваги.
Засніжений Київ ідеальний для романтичних фотосесій та чудових селфі. А засніжені дахи старого Подолу у сонячному промінні виглядають дуже фотогенічно.
Національний ботанічний сад ім. М. М. Гришка взимку особливо полюбляють любителі катання з горок. А ще тут у будь-яку пору-року приголомшливі заходи сонця. Дехто грається тут з песиками, дехто ліпить сніговиків, а дехто просто гуляє, насолоджуючись свіжим повітрям, чистим снігом та мальовничими краєвидами з пагорбів. В зимовий період року ботсад Гришка працює на вхід з 8:00 до настання сутінок. Вартість вхідного квитка - 50 гривень для дорослих, 20 гривень для школярів та безкоштовно для дошкільнят, пенсіонерів та пільгових категорій громадян. Також можна придбати місячний абонемент за 500 гривень, який надає право безлімітного відвідування ботсаду одним дорослим разом з однією дитиною віком до 7 років.

Пейзажка

Фоторепортажі

всі Фоторепортажі
Популярные теги
протесты, политика, Париж, терроризм, спорт, Київ, дизайн, Нацгвардия, Майдан, солдат, Львів, Верховная Рада, дети, Киевщина, марш, пейзажи, Донбасс, суд, музыка, ВСУ, путешествия, фестивали, Китай, Україна, уикенд, футбол, военная техника, церковь, Бахмут, Війна, стихийные бедствия, пляжи, коронавирус, война, история, пандемия, юмор, карантин, Дмитрий Дятлов, США, природа, джаз, искусство, зима, Путин, Польша, туризм, мир, митинги, животные, культура, мода, выборы, традиции, соревнования, медицина, НАТО, Крым, Александр Зубко, общество, акции, столкновения, авиация, учения, фотопроект, Зеленский, фотоподборки, Одесса, Киев, женщины, оккупация, обстрелы, Новый Год, полиция, праздники, живопись, фотоконкурсы, самолеты, ЗСУ, портрет, Шахтер, пожары, ДСНС, автомобили, Порошенко, город, выставки, корабли, Динамо, архитектура, Сергей Смоленцев, Россия, #Євромайдан, сборная Украины, ВМС, люди, визиты, передовая, фотография, технологии